Львівські "Свободівці" заявляють, що їх переслідують правоохоронці
28.02.2012, 12:21
Керівники львівської «Свободи» стверджують, що за ними стежать. При чому, міліціянти, мовляв, влаштовують провокації не лише проти самих партійців, але й уже взялися за їхні сім’ї. І все задля того, щоб дискредитувати "Свободу" перед виборами.

Голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Руслан Кошулинський також додав, що ВО «Свобода» очікує продовження провокацій, як це було, за його словами, із секретарем міської ради Винник.

Депутат міської ради Олег Махніцький заявив, що сьогодні стежать не лише за цими людьми, але й за усіма членами партії, які замають керівні посади в ній.

«За мною теж ведуть спостереження. Це люди, які затримували секретаря міськради Винник, я їх вже в обличчя знаю», - заявив Махнізький.

В той же ж час скаржитися у прокуратуру, чи подавати заяви до суду, за політичне переслідування, партійці Тягнибока чомусь не поспішають.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Львів | Теги: хабар, Ігор Мойсеєнко, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...