Ви просто клоун і псих, - Пугачова до Жиріновського (ВІДЕО)
28.02.2012 18:35
Винники PlusЛідер ЛДПР Володимир Жиріновський влаштував скандал під час передвиборних дебатів з Аллою Пугачовою на зйомках передачі "Поєдинок" Володимира Соловйова.

У Москві передача вийде в ефір 28 лютого в 21:50 (19:50 за Києвом) за московським часом, проте фрагменти запису можна послухати вже зараз, повідомляє канал новин 24.

Жиріновський звинуватив Пугачову і всіх артистів в цілому в продажності, а вона у відповідь назвала його "ганьбою країни".

"Я думала, що ви політик, хитра людина, а ви просто клоун і псих", — заявила Пугачова.

"Я такий, який я є. В цьому моя принадність", — парирував Жириновський.

"Ви, артисти, як останні повії лягайте під будь-якого керівника за гроші! Ви лягли під Єльцина, під Путіна, під Медведєва! Завтра я увійду в Кремль і буду на вас плювати!" — заявив політик, як видно маючи на увазі той факт, що Алла Пугачова виступає довіреною особою Михайла Прохорова на президентських виборах.

Коли Пугачова спробувала перебити Жиріновського, а ведучий програми попередив її, що зараз "по закону" час його виступу, лідер ЛДПР заявив: "Вона не розуміє цього, вона законів не читає. У неї закон один — змінювати чоловіків щоп’ять хвилин".
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/


Джерело: 24tv.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: вибори, Жириновський, Пугачова, дебати, Артист, Телепередача


Читайте також:
Коментарі
avatar