Більше сотні винниківчан перекрили дорогу на Львів (ОНОВЛЕНО+ВІДЕО)
07.03.2012 17:45

Сьогодні перед в'їздом до міста більше сотні винниківчан перекрили дорогу біля колишньої, так званої, очної лікарні.

Близько 40 хвилин люди безперестанку ходили через пішохідний перехід й таким чином блокували рух транспорту. Біля протестувальників зупинилося кільканадцять автівок.

Люди, зокрема, нарікають на маршрут №36а, котрий їздить рідко, маршрут №40, що не охоплює потрібних вулиць у Винниках, та відсутність маршруту №75.

«Немає зв’язку ні з вокзалом, ні з «привокзальним» базаром, ні з лікарнею швидкої допомоги», – обурюється мешканка Винників Любов Булик.

Як розповіли учасники акції протесту, таким чином вони вимагали кращого транспортного сполучення Винників із Львовом. "Автобус має бути кожних півгодини, хоча графіку дотримується далеко не завжди та й маршрут його не охоплює усе містечко", - розповіла одна з жінок.

Через погане курсування маршруток люди щодня змушені долати більше п'яти кілометрів пішки.  Немає чим добратися і в дитячу поліклініку.

Згодом протестувальники рушили до міської ради, де з розпачем охарактеризували ситуацію, що склалася. Посадовці підтримали протест, а оскільки на письмові звернення у львівській Ратуші воліють мовчати, то громада Винників пішла іншим шляхом. Мешканці міста об’єднали зусилля з місцевою владою заради вирішення наболілої проблеми.

Раніше розгублені мешканці вже знають як діяти. «Ми теж належимо до Львова, ми голосували за А.Садового, покладалися на його обіцянки, розраховували, що він надійно візьме господарку в свої руки, - розповідають ображені винниківчани. - А що отримали натомість? Проблеми лише додалися. Якщо він за наступні два тижні не поверне маршрути, то нехай начувається».


Теги: транспорт, Любомир Білоус, винниківчани, схема


Читайте також:
Коментарі
avatar
Браво ВИННИКІВЧАНИ!!!!!!
avatar