Ремонт доріг розпочнеться у березні, - мер Винник
13.03.2012 12:30
Винники PlusЯмковий ремонт асфальтного покриття на винниківських вулицях розпочнеться з настанням тепла. Про це повідомив міський голова Винник Сергій Уваров.

Директор ДП "Добробут" Олег Горинь пояснив, що латання доріг першочергово розпочнеться на вулицях Галицькій, Івасюка, Шевченка, Стуса, І.Франка, Ломоносова, Сахарова, Кільцевій. Точніший обсяг робіт буде визначено після повної оцінки необхідних затрат на ці потреби, що можливо за умови відповідної погоди.

Як повідомляє журналіст Юлія Кухар у свіжому номері газети "Винниківський Вісник", посилаючись на міський відділ обліку та звітності, цьогоріч на ямковий ремонт асфальту передбачено 92 тисячі гривні. Окрім того, мають надійти додаткові кошти з бюджету Львова на ремонт центральної дороги Винник - вулиці Галицької.

Наразі триває оцінка пошкоджень дорожнього полотна на Галицькій. Відомо, що цю дорогу полатали не так давно, й виконавець робіт надав річну гарантію на свою роботу. Відтак, після повного аналізу ситуації міська рада Винник має намір змусити підрядника усунути недоліки виконаних робіт.

Зимові морози завжди негативно впливають на якість асфальтного покриття, поступово руйнуючи його. Проте навіть поверхневий аналіз пошкоджень на вулиці Галицькій вказує на те, що при минуло річному ямковому ремонті не було дотримано необхідних технологій, через що на центральній вулиці міста сніг сходить разом з асфальтом.

"На деяких ділянках утворилися такі ямиська, що заходить ціле колесо", - нарікають власники авто.

"Зрозуміло, що ми не залишимо цієї проблеми, і вулиця Галицька буде відремонтована разом з іншими вулицями, які потребують ремонту, - зазначає   мер міста Сергій Уваров. - Окрім того, ми шукатимемо додаткових можливостей ремонту тротуарів у місті, зокрема, плануємо продовжити і завершити ремонт тротуару на вул.Івасюка аж до Галицької".

Нагадаємо, капітальний ремонт вулиці Галицької заплановано на 2013 рік. Цьогоріч розпочалася програма реконструкції вуличного освітлення. Після заміни мереж, плафонів та опорних стовпів міські господарники візьмуться за заміну полотна дороги й тротуарів.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: Галицька, ремонт, дорога


Читайте також:
Коментарі
avatar
Березень закінчується, а ремонтом і не пахне ... Обіцяєм одне, а робим, як завжди ...
avatar