Вихованці школи Мирона Маркевича - чемпіони «Святослав – ОУПЕН-2012»
13.03.2012 11:59
Винники PlusУ Винниках відбувся дводенний турнір «Святослав – ОУПЕН-2012» серед 12-річних футболістів.

Фахівці львівських «Карпат» із роботи з молодими талантами Юрій Дячук-Ставицький, Павло Кучеров, Володимир Вільчинський були чи не найбільш зацікавленими глядачами на цих змаганнях юних футболістів. Вони взяли на замітку понад десяток обдарованих гравців і хочуть запросити їх під карпатівські прапори. Зокрема на олівець відомих тренерів потрапили три гравці зі складу переможця – винниківського «Руху».

«Святослав – ОУПЕН» – своєрідний кастинг юних футбольних самородків Львова. Проводять його на майданчику зі штучним покриттям, який належить готельно-ресторанному комп­лексу «Святослав». Власник комплексу – колишній голкіпер миколаївського «Цементника» Григорій Козловський – безоплатно надав це поле для змагань юних. У такий спосіб він підтримує молоду футбольну зміну, пише газета "Високий Замок".

Серед спостерігачів за дитячими баталіями яблуку не було де впасти. Емоції на полі вирували такі ж, як і у дорослому спорті. У фіналі вихованці Винниківської футбольної школи Мирона Маркевича (тренер Ігор Дідик) перемогли більш іменитих суперників із ФК «Карпати-2000» (тренер Руслан Маланій). Один з голів на рахунку Романа Дідика, сина наставника команди-чемпіона (хлопчина на два роки молодший від інших учасників). За словами батька, Роман грає у футбол із трьох років, замість іграшок у нього були лише м’ячі... Ще один представник винниківського «Руху» Максим Кіндифора став найкращим гравцем турніру. А боротьбу за третє місце виграли підопічні Олега Яремчука із ФК «Львів».

– Такі поєдинки надзвичайно важливі для спортивної малечі, – сказав кореспондентові «Високого Замку» директор Винниківської футбольної школи Мирона Маркевича Юрій Гданський. – Діти набираються змагального досвіду, вдосконалюють футбольну майстерність, виробляють характер. І тренери, і батьки, і юні спортсмени задоволені.

На фото: Переможці «Святослав – ОУПЕН-2012» – гравці команди «Рух» (Винники) разом зі своїм наставником Ігорем Дідиком.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: wz.lviv.ua, фото: Сергія ІЛЬНИЦЬКОГО

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: Рух, Футбол


Читайте також:
Коментарі
avatar