В управління транспорту ЛМР кажуть, що отримують подяки від мешканців Винник
13.03.2012 20:04
Винники PlusПроблема з транспортним сполученням є лише у нижній частині Винник. Водночас, мешканці, які живуть біля Кільцевої дороги, навпаки, пишуть подяки в управління транспорту ЛМР.

Про це сьогодні, 13 березня, на брифінгу заявив заступник начальника управління транспорту і зв’язку Львівської міської ради Андрій Білоус, повідомляє zik.ua.

«Можу продемонструвати ці подяки. Управління транспорту проблем ніяких немає», – додав він.

Натомість зазначив, що вони вивчали це питання і «воно є багатофакторне, не однобоке».

«У нижній частині Винник, де діє маршрут №36, який їде до вул. Винниченка, на ньому частково є недотримання графіків руху. Підприємство, яке обслуговує цей маршрут, в принципі, вже поладнало цю проблему. Водночас, є суттєві нарікання з боку цього підприємства, що велика частина пасажирів, які користуються цим маршрутом, сплачують лише 1 грн, доїжджають до центру міста і там здійснюють пересадку. Наразі займаємося цим питанням, щоб його вирішити глобально, а не локально», – сказав Білоус.

Нагадаємо, 7 березня близько сотні мешканців Винник, невдоволені курсуванням автобусів зі Львова до їхнього міста, перекрили дорогу. Про це повідомляє програма новин «Огляд дня». Люди, зокрема, нарікають на маршрут №36а, котрий їздить рідко, маршрут №40, що не охоплює потрібних вулиць у Винниках, та відсутність маршруту №75. «Немає зв’язку ні з вокзалом, ні з «привокзальним» базаром, ні з лікарнею швидкої допомоги», – обурюється мешканка Винників Любов Булик. Через погане курсування маршруток люди щодня змушені долати більше п’яти кілометрів пішки. Немає чим добратися і в дитячу поліклініку.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках

Читайте також:

Теги: схема, автобус, маршрут


Читайте також:
Коментарі
avatar
якщо запхати А.Білоуса і його начальника в дерев'яну бочку і з пустити їх з верху Винник до низу а потім назад , тоді б вони відчули те саме що відчувають люди долаючи цю відстань. І якщо б вони відчули на собі що таке вести до дитячої лікарні свою дитину або добиратися до привокзального вокзалу 3 маршрутами вони б зрозуміли що це таке і зрозуміли б чому люди сплачують 1 гривню................
avatar