Винниківський "Рух" - переможець Меморіалу імені Юста (ВІДЕО)
25.03.2012 14:19
Винниківський «Рух» вперше у своїй історії став переможцем ХІІІ меморіалу заслуженого тренера України Ернеста Юста. Поєдинок відбувся на стадіоні Львівського УФК і зібрав чимало глядачів. Що приємно, багато вболівальників було з Винник.

Щодо самої гри, то вона видалася цікавою, захоплюючою, жорсткою. Перед уболівальниками постала винниківська команда, яка в зимове міжсезоння поповнилася новими виконавцями.

Карпатівці також мають традиційно сильний склад, адже саме в цьому колективі перебувають найперспективніші гравці Західної України.

Отож, футболісти обидвох команд продемонстрували змістовний малюнок гри. Хоча в першому таймі рухівці подеколи мали тотальну перевагу, довго контролювали м’яч.

Переможний гол наші земляки забили у середині першої половини гри. Під час чергової атаки м‘яч у штрафному майданчику потрапив до Миколи Грешти, який сильно й точно пробив у кут воріт «Карпат-2».

Мав дві чудові нагоди збільшити рахунок і винниківчанин Володимир Макар. Двічі наші гравці виводили його на чудові позиції. Та ударам Володимира забракло точності.

Наприкінці першого тайму й львів‘яни отримали нагоду вирівняти становище. Але замикаючи верхову подачу, карпатівець не потрапив у ворота.
У другому таймі винниківські гравці трішки збавили темп гри, чим відразу ж скористалися суперники. Але можна згадати лише один епізод, коли гравець «Карпат-2», вийшовши віч-на-віч із нашим голкіпером, пробив неточно. Більше таких небезпечних моментів у львів‘ян не було.

Натомість, гра перемістилася більше у центр поля й набрала жорсткого й агресивного характеру. Адже львів‘яни намагалися за будь-яку ціну вирівняти становище. А винниківські футболісти робили все, щоб зберегти переможний рахунок.

На жаль, судді довелося заспокоювати гравців обидвох команд із допомогою жовтих карток. А винниківчанин Богдан Костик за грубу гру отримав ще й червону картку й змушений був покинути поле…

Отримавши чисельну перевагу, «Карпати-2» намагалися скористатися нею. Та «Рух» упевнено довів матч до перемоги.

«Я дуже задоволений грою й результатом, – ділиться враженнями після матчу президент «Руху» Григорій Козловський. – Для тих, хто любить футбол, відомо, що Кубок ім.Е.Юста – найпрестижніший турнір Львівщини. Адже в ньому беруть участь подеколи понад 80 команд. Гадаю, що й у Прем‘єр-лізі виступимо гідно».

Чудовим був настрій після матчу й у головного тренера «Руху» Романа Гданського.

«Сьогодні ми мали значну перевагу. Дала про себе знати добра передсезонна підготовка. Чудово вписалися в колектив і наші новобранці. Єдине, чим залишився невдоволений, так це реалізацією моментів. Адже, коли б у першому таймі ми забили ще, то психологічно нам би було значно легше завершувати матч. Щодо видалення нашого футболіста, вважаю, що суддя зробив це справедливо», – підсумував участь у цьому турнірі пан Роман.

Нагородження спортсменів проводив голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо. Переможці отримали з його рук Кубок, золоті медалі й грамоти. А срібні призери – медалі й грамоти.

У фінальному двобої честь «Руху» захищали: Бандрівський, Лук‘янов, Бойко, Гусаківський, Шуга, Романів, Грешта, Костик, Баглай, Макар, Яценків. На заміну виходили: Манорик, Шпирка, Шептицький, Павлишин. Президент «Руху» Григорій Козловський, головний тренер – Роман Гданський,
Перший поєдинок Прем‘єр-ліги Львівської області «Рух» зіграє першого квітня удома. Запрошуємо винниківчан на стадіон підтримати свою команду.

Любомир Вовчук, тренер «Карпат-2»

Команда з Винників сильна та досвідчена. Нашим молодим гравцям якраз досвіду і забракло. Хоч і моментів в цій грі було не багато, однак могли 1-2 голи забивати спокійно. На жаль, нам це не вдалося.

Григорій Козловський, президент «Руху»

У другому таймі добре виглядали «Карпати-2». Їм вдалося вирівняти гру, перехопити ініціативу. Утім, ми плануємо вигравати у кожному матчі. Радий, що ми сьогодні втримали перемогу. Надіємося, що виграємо тепер першість області і кубок. Не виграємо чемпіонат Львівщини цього року, виграємо на наступний. А те, що виграємо, я обіцяю.

Нещодавно ми провели контрольні матчі з «Оболонню» (0:0), з «Енергетиком» (1:1), обіграли ФК «Львів». Якби ми грали, скажімо, у першій лізі цим складом, який маємо зараз, ми б з неї не вилетіли. Загалом, ми хочемо грати на вищому рівні, аніж чемпіонат Львівщини. Це старатимемося робити поступово. Треба добре оцінити свої сили, а не їх переоцінити.

«Карпати-2» (Львів) – «Рух» (Винники) 0:1

18 березня. Львів. Штучне поле Академії футболу ФК «Карпати». Початок 14:00. Сонячно. 250 глядачів

Судді: Віктор Кравченко Андрій Смольський, Андрій Чулик.

«КАРПАТИ-2»: Дяченко, Березовий, Сімчук, Фляк, Яремчук (Шекель, 16),Покладок, Толочко, Верещак (Кушнір, 68), Красномовець (Поручинський, 56), Смук, Павлов (Сеник, 85).

Запасні: Підківка, Ботвинник, Білоус.
Тренери – Любомир Вовчук, Олег Бойчишин.

«РУХ»: Бандрівський, Шуга, Р. Бойко, Гусаковський, Лук’янов, Романів, Грешта (Шептицький, 89), Костик, Баглай (Манорик, 62), Макар (Шпирка,76), Яценків (Павлишин,90+3).

Запасні: Шевчук, Пиріг, Шкраба.

Гол: Грешта (15).

Тренер: Роман Гданський.

Начальник команди: Юрій Гданський.

Попередження: Верещак (36), Павлов (40), Кушнір (72), Шекель (80) – Грешта (45), Яценків (81).