Виконком міськради відправили у відставку
01.04.2012 11:54
Винники Plus29 березня, під час сесійного засідання Винниківської міської ради депутати відправили у відставку виконавчий комітет.

За таке рішення проголосувало більшість депутатського корпусу.

Депутат від НРУ Володимир Почаєвець зазначив: "Це рішення є абсолютно логічним та правильним, адже виконком не виконував покладених на нього обов'язків та доручень. В такій ситуації депутати не могли дозволити виконавчому комітетові і надалі нехтувати своїми функціями".
Теги: виконком, міська рада

Читайте також:
Коментарі
avatar
Шановні мешканці м. Винники. Зважаючи на думку депутата В. Почаєвця хочу звернути Вашу увагу на наступне: на сесії ВМР 29.03.2012 року порядок денний сесії ВМР депутати схвалили в цілому і жодного питання щодо розпуску виконавчого комітету в такому порядку денному не було. В даній ситуації слід зазначити, що і сам депутат Почаєвець проголосував "ЗА" порядок денний сесії ВМР в цілому 29 березня 2012 року. однак після переговорів в кулуарах між "Свободою" та "Фронтом змін" депутат Почаєвець вніс усно - з голосу на розгляд депутатів питання розпуску виконавчого комітету не зважаючи на те, що дане питання не обговорюівлось на засіданнях постійних депутатських комісій ВМР і не було включено до порядку денного сесії 29.03.2012 року. Отже, зважаючи на чинне законодавство України, регламент ВМР прийняття такого рішення є абсолютно незаконним і прийнятим з процесуальними порушеннями. Тиким чино лоічно випливає висновок що депутат Почаєвець є злісним порушником чинних законів України, свідомо їх порушує і подає "знахабнілий" приклад іншим. А таку ситуацію можна поянити лише тим, що наприкінці 2011 року депутат Почаєвець отримав у власність земельну ділянку площею близько 0,10 га землі у Виинниках за що одноголосно проголосували "Свобода" та "Фронт змін". Зважаючи на це, депутат Почаєвець зараз змушений відпрацьовувати землю перед винниківськми депутатами, але як стає зрозуміли, в силу його інтелектуального розвитку, зробити це законно і розумного він не може. Дорогі виниківчани - робіть висновки... Далі буде....
avatar
Впевнений, переважна більшість винниківчан того почаєвця і близько не знає! А він, виходить заслужений винниківчанин!!! А як інакше назвати. Землю, задаром, за якісь такі заслуги отримав?! Всі вОНИ в нас "заслужені"! Ми голосуєм за їхній добробут, а вОНИ нас мають одному місці!
avatar
Скільки можна терпіти той "безпрєдєл"?! Скільки можна з нас робити лохів і другосортних мешканців Винник?! З каденції в каденцію ці "наші обранці" ділять між собою землі громади, продають іногороднім, а на нас нас..ти!!! Хто їм дав такі привілегії? Чи були якісь громадські обговореня, щоб депутати безоплатно і без черги отримували землю? Скільки за 20 років вони на нас нажилися. Що це за такі подарки вони собі роблять? Виходить ми їх вибираєм, щоб вони збагачувались! Немає слів!!!
avatar