Виконком міськради відправили у відставку
01.04.2012, 11:54
Винники Plus29 березня, під час сесійного засідання Винниківської міської ради депутати відправили у відставку виконавчий комітет.

За таке рішення проголосувало більшість депутатського корпусу.

Депутат від НРУ Володимир Почаєвець зазначив: "Це рішення є абсолютно логічним та правильним, адже виконком не виконував покладених на нього обов'язків та доручень. В такій ситуації депутати не могли дозволити виконавчому комітетові і надалі нехтувати своїми функціями".

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: виконком, міська рада

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 3
avatar
1 VOROG VLADY • 17:19, 10.04.2012
Шановні мешканці м. Винники. Зважаючи на думку депутата В. Почаєвця хочу звернути Вашу увагу на наступне: на сесії ВМР 29.03.2012 року порядок денний сесії ВМР депутати схвалили в цілому і жодного питання щодо розпуску виконавчого комітету в такому порядку денному не було. В даній ситуації слід зазначити, що і сам депутат Почаєвець проголосував "ЗА" порядок денний сесії ВМР в цілому 29 березня 2012 року. однак після переговорів в кулуарах між "Свободою" та "Фронтом змін" депутат Почаєвець вніс усно - з голосу на розгляд депутатів питання розпуску виконавчого комітету не зважаючи на те, що дане питання не обговорюівлось на засіданнях постійних депутатських комісій ВМР і не було включено до порядку денного сесії 29.03.2012 року. Отже, зважаючи на чинне законодавство України, регламент ВМР прийняття такого рішення є абсолютно незаконним і прийнятим з процесуальними порушеннями. Тиким чино лоічно випливає висновок що депутат Почаєвець є злісним порушником чинних законів України, свідомо їх порушує і подає "знахабнілий" приклад іншим. А таку ситуацію можна поянити лише тим, що наприкінці 2011 року депутат Почаєвець отримав у власність земельну ділянку площею близько 0,10 га землі у Виинниках за що одноголосно проголосували "Свобода" та "Фронт змін". Зважаючи на це, депутат Почаєвець зараз змушений відпрацьовувати землю перед винниківськми депутатами, але як стає зрозуміли, в силу його інтелектуального розвитку, зробити це законно і розумного він не може. Дорогі виниківчани - робіть висновки... Далі буде....
avatar
2 карвалол • 17:57, 10.04.2012
Впевнений, переважна більшість винниківчан того почаєвця і близько не знає! А він, виходить заслужений винниківчанин!!! А як інакше назвати. Землю, задаром, за якісь такі заслуги отримав?! Всі вОНИ в нас "заслужені"! Ми голосуєм за їхній добробут, а вОНИ нас мають одному місці!
avatar
3 валідол • 14:23, 11.04.2012
Скільки можна терпіти той "безпрєдєл"?! Скільки можна з нас робити лохів і другосортних мешканців Винник?! З каденції в каденцію ці "наші обранці" ділять між собою землі громади, продають іногороднім, а на нас нас..ти!!! Хто їм дав такі привілегії? Чи були якісь громадські обговореня, щоб депутати безоплатно і без черги отримували землю? Скільки за 20 років вони на нас нажилися. Що це за такі подарки вони собі роблять? Виходить ми їх вибираєм, щоб вони збагачувались! Немає слів!!!
avatar

RedTram
Loading...