На хабарі взяли секретаря земельної комісії сільради Лисинич
04.04.2012 12:10
Винники PlusНа хабарі затримали депутата сільської ради села Лисиничі – секретаря земельної комісії. Депутат вимагав хабар за сприяння у виділенні земельної ділянки поблизу міста Львова.

Про це повідомляє ZIK, посилаючись на інформацію правоохоронних органів.

Прокуратурою Львівської області за матеріалами ДСБЕЗ порушена кримінальна справа за одержання хабара в сумі 320 тис. грн у доларовому еквіваленті секретарем постійної земельної комісії з питань землекористування та управління земельними ресурсами.

Як повідомляє ВЗГ ГУМВС України у Львівській області, посадовець вимагав «на лапу»«за винесення на розгляд сесії питання про надання дозволу на складання проекту землеустрою відведення земельної ділянки площею більш як 0,5 гектара на прилеглій до Львова території та подальшу передачу її у приватну власність. Наразі посадовець перебуває за ґратами.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: zik.ua, фото: zaholovok.com.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в Однокласниках



Читайте також:

Теги: хабар, Лисиничі

Читайте також:
Коментарі
avatar