Губернатора Львівщини просять розібратися з водоймою у Лисиничах
05.04.2012 11:56
Винники PlusГромадська організація «Разом» звернулася до губернатора Львівщини з проханням взяти під контроль встановлення причин масової загибелі риби на водоймі у Лисиничах та не допустити екологічної загрози,як ум. Львові,так і у Львівській області загалом.

 Про це повідомила прес-служба ГО «Разом», пише Galinfo.

Зокрема у зверненні йдеться про те, що Львівським обласним екологічним клубом ГО « Разом» 24 березня 2012 р на нижній водоймі, яка розташована на території агрофірми «Провесінь» м.Львів, вул. Тракт Глинянський – с. Лисиничі, було виявлено масове підняттяриби на поверхню водойми та її загибель. Це сприяло масовому прильоту на водойму чайок, які харчуються цією рибою, та чисельними випадками її розкладання та гноїння.Така ситуація може становитиекологічну загрозунавколишньому середовищу, передусім мешканцям села Лисиничі (Львівська обл., Пустомитівський р-н), поруч з яким розташована ця водойма, і має витік води, який проходить територією с. Лисиничі та с. Підбірці.

Громадська організація «Разом» відразу проінформувала відповідні природоохоронні служби про цю надзвичайну ситуацію та просила вжити заходи з недопущення епідеміологічних спалахів від великої кількості мертвої риби, провести аналізи води на предмет її безпечності для людей та тварин і встановити причини загибелі риби.

Повна бездіяльність профільних служб щодо аналізу та локалізації вищенаведеної ситуації заставила звернутися до очільника області з проханнямвзяти її особисто під контроль і не допустити екологічної загрози.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: galinfo.com.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в ОднокласникахЧитайте також:

Теги: озеро, риба, екологія, Лисиничі

Читайте також:
Коментарі
avatar