Секретаря Винниківської МР підставили через московську церкву, - Кошулинський
05.04.2012 13:02
Винники PlusАби створити у Львові московську церкву, регіонали лякають «свободівців» кримінальними справами. Саме таке пояснення знайшли в партії ВО «Свобода», коментуючи ситуацію із затримання секретаря Винниківської міської ради («свободівця») на хабарі.

Про це сьогодні під час сесії міськради заявив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський, пише Львівський портал.

За його словами, фракція «Свободи» у ЛМР провела власне розслідування, щоб з’ясувати причини ситуації.

«Як виявилось, причиною скандалу проти секретаря Винниківської міської ради свободівця Ігоря Мойсеєнка стала його позиція щодо неприпустимості побудови у Львові центру «рускава міра». Регіонали намагаються створити його на території колишнього військового містечка №85, яке розташоване ледь не у цетрі міста на Личаківській, 105. Там є 15 будівель загальною площею понад 3000 тисяч квадратних метрів, які Кабінет Міністрів своїм розпорядженням передав у власність територіальної громади міста Винники», – повідомив Руслан Кошулинський. 

Депутат наголосив, що регіонали намагаються протягнути вигідне їм рішення через Винниківську міськраду.

Також він повідомив, що невдовзі має відбутися конкурс з продажу майнового комплексу на Личаківській, 105 приватній структурі, який «спеціалісти» оцінили всього у 460 тисяч гривень.

«Як нам стало відомо, невдовзі має відбутися конкурс щодо продажу цих 15 будівель, які невідома нам організація оцінила всього в 460 тис гривень. Повідомлення про проведення самого ж конкурсу було опубліковано в спецвипуску газети «Винниківський Вісник», який вийшов в обмеженому тиражі і отримати його було фактично неможливо. То ж зважаючи на це, участь у цьому конкурсі зголосилися взяти одна благодійна та дві приватні структури, які мають стосунок до однієї і тієї ж людини. Ба більше, за нашою інформацією, попри те, що конкурс ще не відбувся, переможця вже визначено – ним повинна стати благодійна організація «Рідна Галичина», - повідомив депутат.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: portal.lviv.ua, фото: blondesearch.ru

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в ОднокласникахЧитайте також:

Теги: Кошулинський, Винники

Читайте також:
Коментарі
avatar