Майновий комплекс, що належить Винникам, хочуть продати лише за 460 тисяч?
10.04.2012 13:20
Винники PlusМайновий комплекс на вул.Личаківській, 105, який складається з 15 будівель, оцінили тільки в 460 тисяч гривень.

Про це повідомив голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Руслан Кошулинський під час засідання сесії ЛМР, пише Вголос.

Депутат зазначив, що невдовзі має відбутися конкурс з продажу цього майнового комплексу приватній структурі, тому, ймовірно, ціну було дещо занижено.

«Повідомлення про проведення самого ж конкурсу було опубліковано в спецвипуску газети «Винниківський Вісник», який вийшов в обмеженому тиражі і отримати його було фактично неможливо. То ж зважаючи на це, участь у цьому конкурсі зголосилися взяти одна благодійна та дві приватні структури, які мають стосунок до однієї і тієї ж людини. Ба більше, за нашою інформацією, попри те, що конкурс ще не відбувся, переможця вже визначено – ним повинна стати благодійна організація «Рідна Галичина», – розповів Руслан Кошулинський.

Він також проінформував, що до складу конкурсної комісії, яка визначатиме власника майнового комплексу входять два заступники міського голови Сергія Уварова, секретар ради, голова комісії з комунального майна, спеціаліст з питань комунальної власності, юрисконсульт та депутат ЛМР Олег Махніцький.

«Бачимо, що міський голова Винників Сергій Уваров вкотре через махінації та незаконні схеми намагається вислужитися перед своїми «регіональними» покровителями. Він намагається будь-що передати 15 будівель колишнього військового містечка за адресою: Личаківська, 105 приватній компанії, щоб, вочевидь, через одну чи дві підставні структури надалі таки закріпити їх за московською церквою. Ця оборудка оцінюється в десятки, якщо не сотні мільйонів гривень збитків для територіальної громади Львова та Винників», – сказав Руслан Кошулинський.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: vgolos.com.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в ОднокласникахЧитайте також:

Теги: уваров, міська рада

Читайте також:
Коментарі
avatar
Блін, скільки можна терпіти то бл...ство?! Справді пропаща нація! Нас є..уть, а ми співаєм ...
avatar
Пане Уваров, а хто у Винниках відповідає за дитячі майданчики? Чому їх ніхто не прибирає?!
avatar
Шановний мер, а що ж то за ремонт доріг!??? Кажуть більше мільйона гривень заплатили якійсь фірмі! Невжде десяток залатаних ям коштує такі гроші?
avatar