«Оселя» провела Великодній сніданок для потребуючих
17.04.2012 15:40

Більше 300 нужденних відчули радість Воскресіння Христового завдяки Великодньому сніданку, проведеного ЛМГО «Спільнота Взаємодопоги «Оселя».

Добродійна акція відбулася у перший день Великодня, у Винниках в приміщенні КЦ «Дозвілля».

Вже десятий рік поспіль Спільнота взаємодопомоги «Оселя» насичує не лише фізично, але й духовно – убогих, безпритульних, інвалідів, малозабезпечених, залежних та неповносправних мешканців Львівщини. Щотижня, у четвер поруч із Пороховою вежею працівники організації забезпечують кожного нужденного тарілкою гарячого борщу. Часом таких збирається до двохсот. А Світле Христове Воскресіння вже традиційно потребуючі святкують у теплому родинному колі спільноти.

«Цьогоріч охочих зустріти Великдень разом з нами зібралася нечувана кількість. Ми щасливі, що змогли об’єднати разом з цими матеріально злиденними, але прекрасних душею людей. Вже багато років їх знаємо і бачимо, наскільки важко їм виживати у світі. Проте коли ми всі збираємося разом за таким Великоднім столом – люди переображуються. І це не може не тішити», – повідомила IA ZIK координатор «Оселі» Мар’яна Соха.

Організатори подбали і про транспортне забезпечення для потребуючих: зранку усіх охочих із центру Львова автобус довозив до КЦ «Дозвілля». На благодійному сніданку зібралися ті, хто позбавлений радості сімейного святкування та родинного затишку.

Трапеза розпочалася з молитви, яку провадив отець Олег Сухінський, після якої священик освятив великодні паски. Стіл вигравав різнобарв’ям святкових страв. Координатори заходу тішаться: змогли пригостити безхатченків і м’ясними, і рибними стравами, якими вони, на жаль, ласують не часто. Пасок було вдосталь: потребуючим їх навіть давали із собою. Проте сніданок прикрасили не лише святкові страви, а й сердечні пісні та вітання, люди від душі раділи та прославляли милість Господа та Його Воскресіння.

За словами Мар’яни Сохи, ледь не до останнього дня організатори благодійного сніданку побивалися, мовляв: за тиждень до Воскресіння зібрали лише десять відсотків від необхідної суми. Така ситуація виникла вперше. Проте буквально в останні дні перед Великоднем з’явилася «Рукавичка», яка надала близько 80% усіх продуктів до свята. А згодом долучилися ще кілька небайдужих підприємств та окремих жертводавців.

«Ми дуже вдячні підприємствам, які надолужили брак коштів на проведення сніданку, радіємо, що свято не зірвалося. Найгірше забирати надію у тих, для кого вона остання. Ми були щасливі бачити вдячні очі потребуючих, їх усмішки та радісні обличчя», – розповіла координатор «Оселі» Мар’яна Соха.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 

Джерело: zik.ua

 


Теги: Великдень, оселя

Читайте також:
Коментарі
avatar