Чоловіка, який посягав на життя винниківського міліціонера, взято під варту
17.04.2012 20:08
Винники PlusПрокуратурою м. Львова завершено розслідування кримінальної справи стосовно неодноразово судимого мешканця м. Львова М., який у 17 лютого 2012 року на вулиці Медової Печери вчинив замах на життя працівника міліції.

Стосовно М. судом обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою, повідомляє ІА ZIK, посилаючись прес-службу прокуратури Львова.

Того дня працівники Винниківського міського відділення міліції на вул. Медової Печери у м. Львові проводили оперативно-розшукові заходи (кримінальна хроніка), спрямовані на встановлення місця перебування безвісти зниклого мешканця м. Львова. Під час проведення цих заходів працівники міліції помітили біля будинку №36, що на вул. Медової Печери у м. Львові, чотирьох підозрілих їм осіб, у яких вирішили перевірити документи на особу та опитати їх з приводу зникнення мешканця Львова.

З цією метою працівники міліції підійшли до зазначених осіб і представились. Відразу після цього, обвинувачений по кримінальній справі, неодноразово судимий М., наніс удар кулаком руки в голову одному з працівників міліції, далі витягнув із наявного у нього поліетиленового пакету ще один поліетиленовий пакет жовтого кольору, в якому знаходилась вогнепальна зброя та здійснив постріл у напрямку іншого працівника міліції. Після цього М. з місця події втік, зброю викинув і переховувався від слідства.

Крім цього, М. перебуваючи у розшуку, незаконно придбав інший пістолет, який незаконно зберігав та носив з метою використання.

17 березня в результаті проведених оперативно-розшукових заходів співробітниками міліції М. був затриманий і у нього було вилучено вказану зброю.

За ініціативи прокуратури м. Львова стосовно М. судом обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою.

За результатами розслідування кримінальної справи порушеної відносно М., останньому прокуратурою м. Львова пред’явлено обвинувачення у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 342, ст. 348, ч.1 ст. 263 КК України. Відповідно до санкцій вказаних статей до обвинуваченого судом може бути застосовано довічне позбавлення волі.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

Джерело: zik.ua, фото: mizgir.com.ua

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в ОднокласникахЧитайте також:

Теги: міліція, кримінал

Читайте також:
Коментарі
avatar