Винниківський «Рух» не втримав перемогу в домашньому матчі з ФК «Куликів» (ФОТО)
07.05.2012 00:20

У сонячний недільний день, шостого травня, винниківський «Рух» приймав дуже сильного суперника ФК «Куликів». Матч викликав неабияке зацікавлення серед уболівальників «Руху». А з Куликова прибула велика «група підтримки», тому на стадіоні було людно й святково.

Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу

Кожен з колективів плекає надію на чемпіонство. А судячи зі складів винниківчан і куликівчан, небезпідставно.

Уже з перших хвилин господарі захопили ініціативу й наполегливо штурмували ворота куликівчан. Та досвідчені захист і воротар гостей вміло зводили нанівець усі намагання «Руху».

Гравці часто порушували правила, тому вже на другій хвилині матчу попередження отримав футболіст із Куликова Вергун. А на сьомій – гравець «Руху» Грешта. У подальшому судді ще не раз довелося виймати жовті картки, щоб якось угамувати пристрасті, які вирували як серед гравців на футбольному полі. На жаль, «кипіло» цього дня й поза його межами – серед уболівальників обидвох команд.

Не дивлячись на значну перевагу й велику кількість зручних нагод, «Рух» так і не зміг вразити ворота суперників у першому таймі. У другій половині поєдинку винниківчани ще активніше взялися за «справу». Вони «обстрілювали» ворота гостей із різних позицій, подавали кутові, били штрафні. Були епізоди, коли видавалося, що м‘яч уже влетів у ворота, та «смугастий» уперто розминався з ними…

Нарешті на 62-ій хвилині «Рух» таки вразив ворота куликівчан. Як і в минулій грі з «Погонню», його автором став Роман Манорик. А «співавтором», також як і в минулій грі, Микола Грешта. І гол видався на сто відсотків подібним. Після довгої передачі з правого флангу Миколи Грешти, першим до м‘яча у штрафному гостей встиг Манорик. Замикаючи передачу, він разом із м‘ячем опинився у воротах – 1:0!

Після цього гравці «Руху» намагалися якось заспокоїти гру, почали думати про утримання позитивного рахунку. Бо ж автор м‘яча зійшов з поля. Натомість, на заміну вийшов Володимир Макар, який одразу активно ввійшов у гру. І під час атаки «Руху» правим флангом Володимир мав реальну можливість збільшити рахунок. Але не склалося.

Натомість, гості заграли активніше й агресивніше, бо змушені були рятуватися від поразки. Запам‘ятався потужний удар їхнього футболіста з-поза меж штрафного винниківчан. Та м‘яч струсонув стійку воріт «Руху». Це був, мабуть, перший «дзвіночок-попередження» винниківчанам, що треба бути обачнішими… Та господарі знехтували попередженням… Під час другої атаки оборонці «Руху» залишили без нагляду нападника куликівчан Личака. Він вийшов віч-на-віч із нашим воротарем і холоднокровно пробив у ближній кут воріт – 1:1.

До завершення основного часу гри залишалося… три хвилини. Рухівці кинулися стрімголов до воріт гостей, намагаючись усе ж таки вирвати перемогу. Та м‘яч після ударів винниківчан летів усе чужі ворота… Ситуація загострилася, бо гості вказували на те, що час поєдинку вийшов. А суддя дав декілька додаткових хвилин… Це й спровокували фанатів ФК «Куликів» на «заворушення», бо вони здійняли неймовірний галас, вимагаючи завершення матчу. Але й гравці «Руху» не змогли нічого вдіяти в ці останні хвилини – 1:1.

Склад «Руху»: Шевчук, Лук‘янов, Бойко, Назаркевич, Шуга, Романів, Костик, Яценків, Грешта, Баглай, Манорик. На заміну виходили: Бандрівський, Макар, Шептицький, Дмитрух, Гусаківський, Шкраба.

Президент ФК «Рух» Григорій Козловський, головний тренер Роман Гданський, начальник команди Юрій Гданський.

Судді матчу: Анатолій Філевич, Володимир Лозинський, Михайло Дубінін.

Володимир Гаврилів, фото: Андрій Жук