Міліціонери грубо витягували 50-річну жінку з церкви Покрови у Львові (ВІДЕО)
07.05.2012 12:37
На відео, яке вдалося отримати з камер спостереження, видно, як двоє чоловіків, один з яких у формі міліціонера, буквально за руки і ноги витягують літню жінку із церкви Покрови Пресвятої Богородиці на вул. Личаківській у Львові.

З’ясувалося, що об’єктом такого «затримання» була 50-річна мешканка села Верхня Білка Любов Дмитрашко. Її разом з іншими торговцями незадовго до зафільмованих подій міліціонери вигнали зі стихійного ринку на вулиці Личаківській, повідомляє телеканал ZIK.

Однак лише Любові Дмитрашко наказали йти з ними в опорний відділ міліції – щоб скласти адмінпротокол. Жінка відмовилася. Міліціонери йшли за нею аж до церкви Покрови на вул. Личаківській. До церкви жінка зайшла попросити води чи ліків, бо почувалася погано від хвилювання.

«Я пішла наверх на Личаківську, до автобуса. Йшла під гору, а було так спекотно у той день, а я в куртці і вже чую, що мені так погано, що я не дійду до аптеки, аби купити барбовала звичайного, що я приймаю для заспокоєння. І вже так в очах потемніло. Ну, думаю, до церкви вступлю і відпочину, води вип’ю, а вони (міліціонери, – ред.) за мною туди», – розповіла потерпіла.
Теги: міліція, жінка


Читайте також:
Коментарі
avatar