Історико-краєзнавчий музей м. Винники запрошує на ярмарок (ФОТО)
08.05.2012, 19:20

З 19 по 20 травня в історико-краєзнавчому музеї м. Винники, за адресою вул. Івасюка, 5 проходить великий ярмарок.

На ярмарку можна себе випробувати в ролі гончара, чи коваля. Програмою передбачено лицарські бої, а всі, хто бажає, зможуть спробувати свої сили у стрільбі з
арбалета та лука.

Відвідувачі зможуть придбати вироби народних майстрів із лози, ткацькі вироби, вишивані, мережані та ковані, гаварецьку та гуцульську кераміку, «сирні коники» тощо. Також на ярмарку можна скуштувати «солодку» продукцію пасічників.

Виставкові зали музею пропонують відвідувачам виставку живопису винниківчанки Уляни Калагурської «Миттєвості з життя простих речей» та виставку вишиваних ікон лемківської майстрині Марти Новицької.

Також у недільній програмі – вистава «На перші гулі» у виконанні Винниківського аматорського театру "Сміх та сльоза" (режисер – Ігор Дзядига).

Ярмарок можна відвідати у суботу, 19 травня, з 10.00 год. до 16.00 год., а також у неділю, 20 травня, з 12.00 до 18.00. Адреса: м. Винники, вул. В. Івасюка, 5.

   
  Наведіть курсор на нижню частину вікна, щоб управляти слайд-шоу  

 

 

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: вистава, театр, музей, сміх та сльоза, ярмарок

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...