Кінець світу у 2012 відміняється. Знайшли новий календар майя (ВІДЕО)
12.05.2012 18:33
Винники PlusКінець світу відміняється. Принаймні на 2012 рік. У Гватемалі виявлено календар цивілізації Майя, згідно з яким, світ буде існувати ще як мінімум 7000 років. Зараз він є найстарішим зі всіх знайдених календарів цивілізації Майя.

Американські археологи виявили у північній частині Гватемали будинок писаря племені майя, на стінах якого були намальовані найдавніші на сьогоднішній день астрономічні таблиці, що описували сонячний і місячний рік, а також багаторічні цикли руху Венери і Марса.

«Ці фрески наразі є найбільш ранніми астрономічними таблицями майя, які були коли-небудь виявлені археологами. Це не зовсім календар як такий, а таблиці, що задають інтервали місячних місяців і містять в собі цілий ряд складних математичних розрахунків, які пов'язані з астрономією. До цього подібні розрахунки були відомі тільки за Дрезденським кодексом — рукописом майя, що датується 14-15 століттями», — розповів заступник директора мезоамериканського центру імені Кнорозова Російського державного гуманітарного університету Дмитро Бєляєв.

Археологи виявили на трьох вцілілих стінах будинку кілька цікавих фресок. На північній стіні був зображений портрет монарха, який правив у цій частині держави у той час.

Ця ж стіна була астрономічним календарем, в якому писар передбачив час затемнень і «зустрічей» Місяця, Марса і Венери на найближчі 1-7 тисяч років. Дані обчислення були на східній стіні, де був написаний сонячний календар і особливий релігійний календар, в якому рік триває 260 днів.

«Не зовсім зрозуміло, навіщо майя записували ці розрахунки на стіні. Ймовірно, ця будівля могла бути школою для астрономів. Самі учні писали на папері, а написи на стіні виступали „наочним посібником". Подібна гіпотеза вже існувала, щоправда, у ній йшлося про школу переписувачів, розташовану у зовсім іншому місті. Цілком можливо, що була такого роду школа для навчання астрономів», — продовжив Бєляєв.

Нагадаємо, згідно з календарем майя, 21 грудня 2012 року закінчується великий цикл розвитку людства, який тривав 26 000 років, і починається зона переходу у новий енергетичний стан.

З 2012 року людство нібито починає складати "іспит" на можливість переходу в нову епоху розвитку, яка буде тривати до 2053 року.
Джерело: http://vinnikiplus.in.ua/

 Джерело: ukrstreet.net

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

Приєднайся до сайту Винники Plus у acebookконтакті та в ОднокласникахЧитайте також:

Теги: календар, цікаво, кінець, світу, Майя, Пророк


Читайте також:
Коментарі
avatar