Маркевич віддав перевагу Винникам над Багамами
22.05.2012 13:24
У короткі літні канікули вітчизняні футболісти (ті, що не задіяні у підготовці до Євро-2012) та їхні наставники подалися у відпустку, переважно за кордон. А ось тренера харківського «Металіста» Мирона Маркевича нині можна побачити не десь там на Багамах чи Канарах, а у рідних Винниках.

61-річний фахівець відпочиває від складного, але успішного сезону з допомогою… гри у футбол.

Щоранку заслужений тренер України бігає кроси по облюбованих з дитинства місцях, у такий спосіб підтримуючи спортивну форму. Потім навідується у власну футбольну школу, спілкується з її вихованцями, педагогами, стежить за тренуваннями, бере на олівець юних талантів.

Користуючись моментом, Мирон Богданович виступає у чемпіонаті Пустомитівського району серед футбольних ветеранів, грає за команду села Городиславовичі, звідки родом його давній товариш - місцевий підприємець і громадський активіст Григорій Козловський (він ще й досі захищає ворота рідного села).

Наставник «Металіста» грає на позиції центрального півзахисника, що називається – «в’яже гру». Значною мірою саме завдяки його точним і хитрим «пасам урозріз» партнери забивають так багато голів. Уболівальники дивуються, що у свої поважні як для футболіста роки Маркевич у повну силу відпрацьовує два тайми по 40 хвилин. А компанію йому на зеленому полі разом з місцевими гравцями складають колишні підопічні – екс-нападник «Карпат» Андрій Покладок, захисник Володимир Вільчинський, а також захисник ряду команд майстрів Ігор Дідик, який нині працює тренером у футбольній школі Маркевича.

Ветерани з Городиславовичів зіграли чотири матчі, і у всіх поєдинках перемога була на їхньому боці. Кажуть – завдяки «фартовому» Маркевичу.

На знак поваги до уславленого вітчизняного тренера жителі Городиславовичів піднесли Мирону Маркевичу розкішний коровай. Дякують йому за футбольні спектаклі, які він ставить зі своєю самобутньою харківською командою. Людям приємно, що спортивна знаменитість з його європейською славою не цурається своєї малої батьківщини.

Іван Фаріон, Високий Замок, фото з архіву Винники Plus


Теги: Григорій Козловський, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar