«Львівводоканал» готовий перекрити водопостачання дріжзаводу «Ензим»
22.05.2012 18:44
В.о. директора ЛМКП «Львівводоканал» Степан Пакіж пообіцяв у четвер, 24 травня, винести рішення, чи готове підприємство розірвати угоди з компанією «Ензим» на водопостачання і прийом стоків.

Про це він сказав 22 травня на виїзному засіданні сесії ЛМР, повідомляє ZIK.

За його словами, йому потрібно день-два, аби вивчити усі юридичні аспеки цієї поблеми, аби компанія «Ензим» не мала підстав звернутися до суду. Водночас депутати прийняли доручення, в якому рекомендють ЛКП «Львівводоканал» розірвати угоди на водопостачання з «Ензимом» у випадку порушення ним екологічного законодавства. Степан Пакіж має доповісти про це вже на засіданні сесії ЛМР у четвер.

Також депутати підтримали звернення голови комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою ЛМР Євгена Білінського до голови СБУ, прокурора області і начальника ГУ МВСУ у Львівській області.

За словами депутата, комісія вивчає причини смороду у місті. Однак, її не допустили до перевірки на два підприємства «Львівська броварня» і «Ензим».

У зверненні наголошується, що впродовж 10 років міська влада не може зупинити процес інтенсивного атмосферного забрудненні міста і очисних споруд, зокрема компанією «Ензим» і 11 іншими підприємствами. «У 2007 році робоча група вивчала вплив компанії «Ензим» на екологічну ситуацію у Львові. Основна причина – недобудова очисних споруд і повне ігнорування санітарних, державно-будівельних норм під час експлуатації об’єкта.

Природоохоронною прокуратурою порушено кримінальну справу за фактом незаконного видобування «Ензимом» корисних копалин – підземних вод. Однак, жодних дій не було вчинено. Підприємство збільшило потужності і збільшило викиди» – йдеться у зверненні. Відтак депутати просять правоохоронні органи застосувати заходи щодо комплексної перевірки діяльності компанії «Ензим» з метою негайного завершення будівництва очисних споруд, реконструкції аеротентів міських очисних споруд, компенсації збитків, завданих довкіллю.


Теги: екологія, Ензим, дріжзавод, водоканал


Читайте також:
Коментарі
avatar