"Рух" на виїзді здолав "Карпати-2"
24.05.2012 11:39
Винниківський "Рух" у виїздному матчі сьмого туру Прем'єр-ліги Львівщини переміг другу команду львівських "Карпат" з переконливим рахунком 4:2.

У передсезонному фіналі Кубка ім. Е.Юста ці команди вже зустрічалися. А було це трішки більше двох місяців тому. Як відомо, в березневому поєдинку перемогли винниківчани – 1:0. Отож, уболівальникам було цікаво побачити чергове протистояння цих клубів у, так би мовити, активній фазі сезону, коли на відсутність фізичних кондицій не можна списувати всі свої прорахунки.

Звичайно, у прихильників винниківчан було побоювання за результат цієї гри. Адже їхніми суперниками 23 травня ц.р. були найкращі вихованці найіменитішого клубу Західної України.

Та перші хвилини поєдинку засвідчили, що потенціал «Руху» сьогодні значно потужніший за зміну «Карпат» (як би нелогічно це не звучало!). І це одразу ж кидалося у вічі в середині поля, де гості без жодних церемоній почали себе поводити, немов це вони – господарі!

Молодим карпатівцям було дуже важко боротися з потужними, технічними й більш досвідченими Володимиром Романівим, Богданом Костиком, Володимиром Макаром. Чудово зіграв у цьому поєдинку й Микола Грешта. Він першим отримав стовідсотковий шанс вразити ворота львів‘ян, але надійно зіграв голкіпер «Карпат». Та натиск винниківчан усе посилювався. А захисники львів‘ян не давали собі ради, часто порушуючи правила.

Віртуозно діяв на своєму правому фланзі Володимир Макар. І на 18-ій хвилині, після помилки захисника «Карпат», який не встиг перехопити передачу рухівця, Володимир вийшов віч-на-віч із воротарем львів‘ян, ефектно й технічно відкривши рахунок у матчі – 1:0. Та на цьому Володимир не зупинився. Вже через кілька хвилин його не змогли втримати троє захисників львів‘ян. Адже Володимир Макар, прийнявши м‘яча на груди, технічно скинув його собі на хід, і знову вийшов віч-на-віч із голкіпером «Карпат». Але цього разу ворота гостей захистила - перекладина!

А на 32-ій хвилині гри хтось із захисників «Карпат» зіграв рукою в своєму штрафному майданчику – пенальті! До м‘яча підійшов капітан «Руху» Володимир Романів. Довгий розбіг, потужний удар, і м‘яч знову затріпотів у правому від воротаря львів‘ян куті – 2:0.

У ці хвилини було дуже приємно спостерігати за діями гравців «Руху», вони повністю перегравали не найгіршу команду! Атаки відбувалися одна за одною, господарі відчайдушно відбивалися, впадаючи у паніку й порушуючи правила. Особливо виділявся їхній другий номер, який у цій ситуації діяв дуже агресивно й емоційно, часто порушуючи правила й апелюючи з цього приводу до… арбітра!

Та ніхто вже не міг зупинити переможний натиск «Руху». На 38-ій хвилині карпатівці у паніці вибивають м‘яча за лінію поля – кутовий. Подача. І Богдан Костик у високому стрибку дотягується до м‘яча, потужно пробиває головою – 3:0!

Чудовий результат, але до завершення поєдинку ще дуже багато часу. Винниківчани вирішують трішки перепочити, та технічні карпатівці відразу ж відчули це послаблення й миттєво покарали їх за це. Бо вже на 39-ій хвилині львів‘янин Андрій Дронський увірвався з лівого флангу в наш карний майданчик і технічно й сильно пробив у кут воріт «Руху» - 3:1.

Після перерви винниківчани знову кинулися на штурм воріт «Карпат». Ударом головою буквально розстрілював їхні ворота Богдан Костик, але голкіпер виявився на висоті! А на 56-ій хвилині вже Ігор Яценків чудово використав свій шанс. Після навісу зліва він точно пробив головою – 4:1!

У винниківчан було ще багато нагод для того, щоб збільшити рахунок. Зокрема, воротар «Карпат» у карколомному кидку відбив сильний удар Святослава Козловського.

Натомість, забили господарі. Але цей гол «Карпат» викликав чимало суперечок. Господарі отримали право пробити штрафний. Його виконав Юрій Фляк. Незрозуміло, чи в Юрія вийшов удар, а можливо він робив і передачу. Та наш воротар упіймав м‘яча. На свою біду він не втримався й, заточившись, переступив ногами лінію власних воріт. Проте, м‘яча тримав у витягнутих руках ще до лінії воріт! Але суддя зарахував… взяття воріт «Руху» - 4:2. Це було на 74-ій хвилині матчу. Довго тривали з цього приводу суперечки. Та рішення приймає арбітр…

До фінального свистка рахунок матчу не змінився – 4:2. Чергова перемога «Руху»!

Подаємо склад винниківської команди: Бандрівський, Бойко, Гусаківський, Шуга, Дмитрух, Романів, Костик, Грешта, Макар, Яценків, Баглай. На заміну виходили: Козловський, Шевчук, Назаркевич, Манорик, Шептицький, Шпирка, Лук‘янов.

Президент ФК «Рух» Григорій Козловський, старший тренер команди Роман Гданський, начальник команди Юрій Гданський.

Дуже шкода, що цей надзвичайно цікавий і захоплюючий поєдинок подивилося мало вболівальників. Адже його організатори не подбали про відповідну інформаційну підготовку.

Матч судили арбітри Роман Брандибура (Новий Розділ), Андрій Смольський (Новий Яричів) Андрій Чулик (Львів). Інспектор поєдинку Орест Шмигельський.

Теги: Богдан Костик, Ігор Яценків, Юрій Гданський, Володимир Макар, Рух, Володимир Романів, Григорій Козловський, Святослав Козловський, Роман Гданський