В Україні подорожчає інтернет і кабельне ТБ
06.07.2012 20:12

5 червня держрегулятор в сфері зв'язку та інформатизації схвалив законопроект, яким вводиться 3,5-відсоткова надбавка до тарифів операторів. Це може привести до подорожчання інтернет-доступу, кабельного ТВ і фіксованого зв'язку.

Кошти від цих платежів оцінюються у понад 1,6 млрд грн на рік. Вони будуть акумулюватися у Фонді загальнодоступних телекомунікаційних послуг і будуть спрямовані на розвиток зв'язку в сільських та гірських районах та компенсацію збитків від надання послуг за державними тарифами. Розпорядником фонду буде НКРСІ, інформує УНІАН.

Відповідно до законопроекту, кошти будуть розподілятися за конкурсною процедурою, однак головним інтересантом створення Фонду загальнодоступних послуг традиційно вважається "Укртелеком".

Компанія обслуговує близько 80% ринку фіксованого телефонного зв'язку, надаючи велику частину послуг за державними тарифами, до того ж є фактично єдиним фіксованим оператором в українських селах.

 фото: informatiky.blox.ua
Клас!

 Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій. Думка редакцiї може не збiгатися з думкою авторiв. У разі передруку матеріалів посилання на "Винники Plus" обов'язкове.

 Читайте також:

Теги: телефон, телебачення, Інтернет


Читайте також:
Коментарі
avatar