Тарас Дмитерко відзвітував перед депутатським корпусом
13.07.2012 17:23
12 липня 2012 року на 3-тьому пленарному засідання 10-тій сесії Винниківської міської ради перед депутатами звітувався начальник відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи Дмитерка Тараса Олексійовича.

Про це повідомляє офіційний сайт Винниківської міської ради.

Подаємо звіт у цифрах і фактах:

Інформація про роботу відділу юридичного забезпечення та соціальної роботи за період 2011 – 2012 рр.


В період з червня 2011 по червень 2012р. відділом розглянуто близько 150 заяв про надання матеріальної допомоги мешканцям м. Винники. В тому числі ветерани великої вітчизняної війни, матері-героїні, воїни УПА та репресовані.. Відділом розроблено положення про почесного громадянина м. Винники, після чого дане положення було прийнято на черговому засіданні сесії Винниківської міської ради.

Поновлено співпрацю між Європейськими містами–побратимами, міста Тшебніца та Пореба (Польща), 23 серпня 2012 р. заплановано підписання договору про співпрацю з м. Міловіце (Чехія), ведуться переговори про підписання договорів з  м. Дедопліцскаро (Грузія), м. Католіка (Італія).

Відділ безпосередньо співпрацює з Львівським міським відділом соцільної роботи, Личаківським відділом соціальної роботи, Личаківьким відділом з питань у справах дітей з приводу обстеження багатодітнх сімей, дітей сиріт, дітей позбавлених опіки, також відділом проводиться інспектування сімей котрі перебувають у складних життєвих ситуаціях та надається безкоштовна юридична консультація та допомога.

На оздоровлення в МДЦ «Артек», ДЦ «Молода Гвардія», за кошти ЛОДА управління сім’ї та молоді направлено 17 дітей, в дитячий заклад «Світанок» м. Трускавець за спонсорські кошти німецького фонду «Допомога для східної Європи» направлено 2-є дітей.

Протягом року відділом організовано та проведено числену кількість заходів культурно-соціального спрямування

• 1 червня – до Міжнародного дня захисту дітей у приміщенні КЦ «Дозвілля» відбувся концерт за участю вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники та народного дому м. Винники, після чого на сходах по вул. Шевченка відбувся конкурс малюнку  на асвальті «Моя заповітна мрія», по закінченю діти були нагородженні заохочувальними призами та морозивом від спонсорів.

• 17 червня - проведено свято до Дня медичного працівника у приміщенні КЦ «Дозвілля», де відбувся урочистий концерт та нагороджено грамотами та подяками працівників 2-го поліклічного відділення.

• 23 серпня -  відзначено день державного прапора працівниками Винниківської міської ради з громадою міста та священниками біля памятника незалежності.

• 24 серпня – відділом разом з культурно освітніми закладами міста та громадськими організаціями організовано святкування 20-ї річниці незалежності України та дня м. Винники, відбувся святковий концерт за участю місцевих колективів художньої самодіяльності мистецьких закладів міста, та гостей а також для проведення свята на гідному рівні залучено спонсорів для організації свята.

• 3 жовтня – проведено святковий концерт  до Дня вчителя в ГРК «Галактика» нагороджено грамотами та подяками вчителів та директорів шкіл №29, №47, Винниківська школа інтернат, ЗОШ «Берегиня»

• 14 жовтя – з нагоди святкування Дня Українського козацтва, річниці створення УПА, та свята Покрови пресвятої Богородиці проведено панахиду біля пам’ятника Незалежності, святковий концерт в КЦ»Дозвілля», за сприяння відділу надано матеріальну допомогу ветеранм УПА в м. Винники.

• До 25 річниці аварії на ЧАЕС представлено до нагородження грамотою Львівської обласної ради Гапоненко Валентину Василівну – вул. Кільцева, 9-7 - ліквідатора аврії на ЧАЕС.

• У Листопаді у Винниківській школі-інтернат відділом спільно з ГО «Дівочий клуб Юнка» проведено форум-театр, як зсіб соціальної дії» для навчання навикам самостійного життя методами театральної творчості для випускників шкіл-інтернатів.

• 1 грудня – всесвітній день боротьби зі СНДом, проведено вуличну акцію «Збережи своє здоров'я» за участтю волонтерів з розповсюдженням інформаційних буклетів про збереження репродуктивного здоров'я молоді з метою запобігання захворювання на ВІЛ/СНІД.

• До святкування всесвітнього дня інваліда, відділом було організовано поїздку для дітей з особливими потребами у м. Київ 04.12.2011р., до програми поїздки входить: сніданок та вечеря у «Макдональдзі», екскурсія в музей води, екскурсія в Києво Печерську Лавру, перегляд вистави та вручення подарунків. За сприянням відділу спонсорами надано 3 інвалідних візки та дві пари ходуль потребуючим жителям м. Винники.

• До свята «Святого Миколая» при сприянні відділу, навчальні заклади м. Винники були забезпечені святковими подарунками загальною кількістю 1200 шт.. В кафе «Винна Гора» проведено свято для  дітей з багатодітних сімей  за участі циркового колективу з різноманітними  конкурсами та забавами, художнього ансамблю з м. Львова та подарунками від спонсорів з Німечинни.  Також проведено акцію для дітей з особливими потребами «Напиши лист до Миколая» де по мірі можливості їхні бажання здійснились за допомогою помічників Миколая компанії «Рейкардц Хотел Менеджмент». Дитині-інваліду ЧАЕС надана спонсорська допомога від Німецької організації на придбання зимового взуття та супінаторів до нього. Багатодітним сім’ям надано одяг та взуття, іграшки.

• 4 січня - відділом організовано поїздку групи дітей-сиріт та дітей-інвалідів у м. Київ, на Новорічну ялинку та виставу з подарунками, а також екскурсія в природознавчий музей, в Києво Печерську Лавру та вечеря у «Макдональдзі».

• 22 січня – з нагоди святкування Дня Соборності України та 93-ї річниці проголошення Акта злуки ЗУНР та УНР біля памятника Незалежності, проведено молебень, з запалюванням поминальних свічок та покладання квітів.

• 15 березня – з нагоди святкування 198-ї річниці з Дня народження Генія Українського народу Тараса Григоровича Шевченка, та професійного свята працівників комунальних підприємств, відділом організовано святковий концерт, та працівників комунальних підприємств нашого міста гнагороджено грамотами та подками та матеріальною допомогою.

• У квітні до святкування великодніх свят відділом спільно з Винниківською школою інтернат та за підтримки міського голови та депутатів Винниківської міської ради, одиноким та малозабезпеченим мешканцям нашого міста було надано допомогу по прибиранню домівок та подвір’я і забезпечили великодніми продуктовими кошиками 22 особи.

• 18 квітня – для дітей сиріт, дітей інвалідів, дітей з багатодіних сімей організовано відвідування циркової програми у цирку – шапіто «АКВАЦИРК»

• 9 травня -  з нагоди святкування Дня перемоги у Великій Вітчизняній Війні проведено урочисте віче по вшануванню памяті загиблим воїнам, покладання квітів до памятника загиблим воїнам, надано матеріальну допомогу інвалідам та ветеранам великої вітчизняної війни.

• 12 травня – з нагоди святкування Міжнародного Дня матері «Мамо мамо вічна і кохана» відбувся святковий концерт, вручення квіті та матеріальної допомоги матерям – героїням у м. Винники.

На розгляд Винниківської міської ради та її виконавчих органів за вказаний період поступило:

1. Депутатських запитів депутатів Винниківської міської ради – 77. Усі депутатські запиті були розглянуті, а відповіді направлені депутатам – заявникам.

2. Депутатських звернень депутатів Винниківської міської ради – 65. Усі депутатські звернення були розглянуті, а відповіді направлені депутатам – заявникам.

3. Депутатських запитань – 3. На усі запитання направлено відповіді.

4. Запитів від правоохоронних органів, в т.ч.: органів міліції, прокуратури, суду, податкової служби, служби безпеки України та інших – 86. На 83 таких запитів було підготовлено обґрунтовані відповіді та направлено запитувачам. На 3 запити відповіді не надано.

5. Адвокатських запитів – 9. На усі запити надано вмотивовані відповіді.

6. Протестів прокуратори – 28. Усі протести розглянуті, депутатами прийняті вмотивовані рішення, про що повідомлено прокуратуру. Із загальної кількості протестів 5 поступило у березні 2012 року і ще не були розглянуті.

7. Приписів прокуратури – 13. Усі приписи розглянуті. Виявлені порушення усунуті.

8. Вимоги прокуратури – 73. Усі вимоги розглянуті. Виявлені порушення усунуті. 

9. Подань прокуратури – 26. Усі подання розглянуті.

10. Постанови прокуратури – 4. Усі постанови прокуратури взяті до відома.
 
Працівниками юридичного відділу здійснюється перевірка усіх договорів, які укладаються від імені Винниківської міської ради та її Виконавчого комітету, перевірка заяв, що поступають на розгляд Виконавчого комітету та міжвідомчої комісії, надаються усні консультації працівникам Винниківської міської ради в процесі виконання ними своїх посадових обов’язків, сприяння в практичному застосування працівниками норм чинного законодавства України.  Здійснюється підготовка відповідей на звернення громадян чи юридичних осіб. Працівники юридичного відділу ведуть прийом громадян у визначені графіком прийому громадян дні, та беруть участь у прийомі громадян міським головою.

Працівниками юридичного відділу здійснюється перевірка усіх проектів рішень Виконавчого комітету на предмет їх відповідності чинному законодавству України.

Працівниками відділу проводиться постійний моніторинг чинного законодавства України, відстежується внесення змін до законодавства та прийняття нових законодавчих актів.

Здійснюється супровід перевірок органів державної влади (контроль-ревізійного управління, прокуратури, внутрішніх справ та ін.).

Здійснено підготовку до проведення тендерів, підготовлено необхідну документацію для закупівлі природного газу для ЛДНЗ ясла садок №156 та електричної енергії для оплати за вуличне освітлення.

Розроблено та підготовлено до затвердження 3 положень, інструкцій та інших регуляторних актів.

Працівниками юридичного відділу ведеться активна претензійно-позовна діяльність. Зокрема, станом на 30.06.2012 року Винниківська міська рада та її Виконавчий комітет є сторонами у 126 різного роду справах.

Позивачем виступає у 36 справах.

Відповідачем виступає у 41 справах.

Третьою особою виступає у 39 справах.

У провадженні судів різних інстанцій перебувало 3 позови про стягнення з Боржників інвестиційних внесків на розвиток інфраструктури м. Винники.

Здійснюється стягнення коштів з 2 боржників.

Працівники юридичного відділу брали активну участь у перемовинах з потенційними інвесторами, зокрема щодо модернізації КНС.

Начальник відділу юридичного забезпечення
та соціальної роботи Міської ради м. Винники:                          Дмитерко Тарас Олексійович 

 


 Оригінал звіту у форматі PDF можна переглянути і завантажити на свій комп'ютер тут
 
 Джерело: vynnyky.in.ua

Теги: Сесія, звіт, Тарас Дмитерко, міська рада, депутати


Читайте також:
Коментарі
avatar