У Винниках започаткують фестиваль вина
07.08.2012 11:47

Відновлення традицій виноробства та виноградарства у Винниках, розвиток відповідної галузі поставило за мету керівництво міста.

«Усе ще багато винниківчан вирощують у себе виноград, - розповідає мер Винник Сергій Уваров. - Ми хочемо започаткувати фестиваль вина, який стане важливою частиною відновлення традицій виноградарства у Винниках. Минулого року я зібрав 400 кг урожаю винограду, який я посіяв 4 роки тому! Це шикарний виноград, плоди якого приблизно удвічі більші від тих, що посіяні у напрямку Лисинич. За рахунок унікального буферного клімату - з одного боку сонце, з іншого ліси - ми маємо чудову можливість для вирощування винограду і розвитку галузі.

Вино - це натуральний, екологічно чистий, здоровий продукт, і це також бізнес. Ми вже провели переговори з "Берегово", з "Масандрою", зараз будемо проводити переговори з "Коктебелем" та "Інкерманом". Ідеться про залучення з тих регіонів справжніх виноробів, які могли би сюди приїздити і представляти свою продукцію, ділитися з нами досвідом. Я був на фестивалі вина на Закарпатті і хочу відзначити, що враження просто найкращі».

Для розвитку цієї галузі Винники мають всі необхідні умови. До того ж є така задумка, щоби влаштувати у місті цілі дегустаційні зали та проводити дегустації під час тематичних фестивалів. «Наше місто, яке виросло на виноробстві, повинно використати свій унікальний природно-історичний потенціал для розвитку галузі та ведення бізнесу, - констатує мер міста».
Фото: http://vkusnoe.info

Теги: виноград, вино, Сергій Уваров, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar