"Рух" здолав на виїзді ФК "Миколаїв"
04.09.2012 11:23

Винниківський "Рух" продовжує радувати своїх уболівальників, підтверджуючи статус фаворита чемпіонату Львівщини по футболу.

У неділю, 2 вересня, винниківчани проводили гостьовий матч з командою ФК "Миколаїв" і святкували перемогу з рахунком 2:1.

Тільки на початку гри на полі точилася менш-більш рівна боротьба, але десь після 15 хвилини почала вимальовуватись перевага "Руху". Атаки гостей стали гострішими, як завжди добре діяв нападник "Руху" Андрій Баглай. Спочатку він вдало пройшов по флангу і зробив гостру передачу у карний майданчик, але господарям вдалося ліквідувати загрозу. А вже наступна спроба Баглая стала результативною. Його передачою на 23 хвилині першого тайму вдало скористався Мігалевський - 1:0 на користь винниківчан. З таким рахунком команди пішли на перерву.

Другий тайм винниківчани провели надійно і контролювали хід гри, що і привело до другого м'яча у ворота господарів. Знову добре розіграна комбінація і знову відзначається Мігалевський, якого можна назвати справжнім лідером атак "Руху".

Наприкінці зустрічі господарям вдалося відквитати один м'яч. Після деякого сумбуру у карному майданчику "Руху" м'яч на 80 хвилині все таки опинився у сітці воріт гостей. Більше команди не забивали - 2:1 перемога винниківчан!

ФК "Миколаїв" - "Рух" Винники 1:2

02 вересня. Стадіон "Центральний". 970 глядачів

Голи: Паламар (85) - Мігалевський (23,60)

Судді: Анатолій Філевич Андрій Карімов, Андрій Смольський (Михайло Савка) Віктор Дуло

ФК "Миколаїв": Бурмас, Тимчук, Михайловський, Коваль, Грицан (Грица,72), Максимович, Николишин (Паламар,59), Химович (Євин,55), Синишин (Оприско,64), Міліщук, Гуменюк (Макарусь,55)

"Рух" Винники: Шевчук, Гусаковський, Іванець, Мостовий, Іванський, Романів (Грешта,46), Костик (Писько,86), Сергеєв (Деревльов,76), Козловський, Баглай (Яценків,78), Мігалевський (Манорик,82)

Попередження: Максимович (37), Тимчук (75) - Гусаковський (10), Іванець (37), Романів (38), Мігалевський (44), Писько (86)

Б. Йона, Винники Plus

Завтра, 5 вересня, о 17.00. на стадіоні ім. Б. Маркевича відбудеться матч 1/2 фіналу Кубка Львівської області між командами "Рух" Винники - "Гірник" Соснівка.