"Київстар" знижує ціни
05.09.2012 13:36

Український мобільний оператор «Київстар» на вимогу Антимонопольного комітету, запроваджує нові тарифні плани, знижуючи абонентську плату.

«Київстар» запропонує своїм користувачам два тарифи: «Супер Київстар» та «Альо, квартал!» у яких вартість абонентної плати знижена на 20%, а кількість пакетних хвилин виросла на 40%.

Зокрема, тариф «Супер Київстар» передбачає 70 безкоштовних хвилин всередині мережі за 1 грн. щоденної абонентної плати. Абоненти, які хочуть дешево телефонувати і на інші мережі, можуть замовити за абонентну плату 33 копійки на день пакетну послугу «15 копійок на інші мережі». З цією послугою протягом місяця абонент може використовувати 30 хвилин щодня для дзвінків на інші мережі за тарифом 15 копійок за хвилину. Підключення або відключення — безкоштовне.

Пакетний тариф «Альо, квартал!» передбачає безкоштовні дзвонити на номери djuice, «Київстар» і «Beeline», безкоштовний мобільний інтерне. За абонплату 35 копійок на день абонент отримує щодня 100 хвилин безкоштовних дзвінків усередині мережі — а це 3000 хвилин на місяць, 1500 Мб інтернету і передплату на «мобільний» гумор від «Студії Квартал-95».

«Нові пакетні тарифи дають значно більше вигід клієнтам у порівнянні з іншими пропозиціями. Наприклад, у тарифному плані «Класичний» 70 хвилин розмовного часу обходяться клієнтові у 7 гривень, а у пакетному тарифі «Супер Київстар» той же обсяг розмов коштує лише 1 гривню. Вигода є і для тих, хто телефонує на інші мережі. Так, у тарифному плані «Єдина ціна» 30 хвилин розмови з абонентами інших мереж коштують 7,50 грн, а у новому пакеті — 4,83 грн, що майже в два рази дешевше», – зазначає Тарас Пархоменко, директор з маркетингу «Київстар». Джерело: http://vgolos.com.ua

Теги: телефон, зв'язок, мобільний, Київстар, оператор


Читайте також:
Коментарі
avatar