Акція проти закону про мирні зібрання (ВІДЕО)
05.09.2012 15:15

фото: zaxid.net
Сьогодні, 5 вересня, біля Львівської ОДА відбулася акція протесту проти прийняття законопроекту "Про мирні зібрання" "Останній мирний протест".

Близько двох десятків учасників прийшли з плакатами: " Маю право", "Львів проти 2450", "Свобода мирним зібранням", "Заборонено забороняти","Маємо право на протест".

"Ми тут зібралися, щоб не допустити прийняття законопроекту 2450. цей законопроект суттєво обмежить наше право на мирні зібрання, а саме – у судовому порядку обмежує час подання про саму акцію і місця зібрання. Наприклад, можуть заборонити проводити в парках, біля міськради. Ми вимагаємо, щоб розгляд законопроекту відбувся лише після опрацювання висновків Венеціанської комісії і за участі громадських організацій і правозахисних груп. Найважливіше, що мирні зібрання – це наш головний інструмент, щоб донести до влади свої вимоги. Якщо у нас його заберуть, то в Україні будуть повторюватися російські і білоруські сценарії",  - сказав один із організаторів Юрій Костів.

Він розповів, що такі ж акції відбуваються у 16 містах країни. Найчисельніша акція пройде сьогодні вночі біля стін Верховної Ради у Києві.

Під час акції учасники зачитали звернення до Президента України Віктора Януковича та до Голови ВРУ Володимира Литвина. Також учасники показали театралізовану сценку. Особа, перевдягнена у правоохоронця, віником змела м’які іграшки, які символізували учасників мирних зібрань із гаслами, повідомляє zaxid.net.


 Відеоновини сайту Винники Plus можна перегляну тут
Теги: Протест, мова, акція


Читайте також:
Коментарі
avatar