У Винниках готуються до фестивалю вина
13.09.2012 16:35
Наприкінці вересня у Винниках відбудеться перший фестиваль вина. Винники здавна славилося традиціями виноробства. На гербі міста - гроно винограду. У давнину тут вирощували унікальний сорт винограду - Винниківський. Зараз він росте у Німеччині, у роки Другої світової війни німці його вивезли зі Львова.


Сергій Уваров відновлює традиції винниківського виноградарства
фото: Андрій Жук
Сьогодні лише поодинокі винниківці вирощують цей екзотичний та смачний сорт винограду. Серед них - мер Винників Сергій Уваров. Три роки тому він висадив кущі, а сьогодні це великий виноградник, з якого торік зібрали 400 кілограмів урожаю. Сергій Уваров робить вино та спеціальну горілку. На виноградники до мера Винників побувала кореспондент "Леополіса" Марія Доротич.

Виноградні посаджені у два ряди, трава біля них викошена. За виноградником доглядає садівник. Процес контролює сам Уваров. З під листя тягнуться до сонця грона білого винограду. Смак у нього оригінальний: нотка меду переплітається з ноткою кислинки. Сергій Уваров розповідає, що це і є сорт винниківського винограду.

Саджанці взяв у одного винниківчанина. Виноград цінний тим, що має великі плоди, які швидко достигають. Виноградник Сергія Уварова розкинувся на горбистій місцевості в одному із промислових підприємств міста. "Клімат у Винниках сприяє вирощуванню солодкої ягоди, - каже пан Уваров. - 3 одного боку ліс, і іншого - сонячна галявина. Вирощую  також персики. Цього року плоди добре уродили. Персик - як мій кулак. Вирішив відновити традицію вирощування винограду. Дехто з мешканців перейняв цей досвід".

Вирощування лози для Сергія Уварова - хобі. Про історію виноградарства у Винниках дізнавався з літератури. "Білий сорт винограду їмо, а з синього робимо вино, - каже мер Винників.

У середині вересня маємо молоде вино. Із виноградних кісточок та шкірочки робимо виноградний самогон". Він каже, що догляд за виноградником не б'є по гаманці. Ціни не назвав, бо не знає.

Як розповів "Леополісу" директор історико-краєзнавчого музею Винників Ігор Тимець, літописці, які описували історію Львова, зокрема Денис Зубрицький, зазначали, що місто славилося виноградниками. Найбільше їх росло у Винниках та на Клепарові. Кожен господар виготовляв принаймні 50 бочок вина.

"Назви приміських сіл походили від того, чим займалися мешканці, - розповідає пан Тимець. - У Сокільниках вирощували соколів, у Винниках - виготовляли вино.

Колись у Винниках був тепліший клімат, і виноград достигав ще наприкінці літа. У містечку навіть була Вина гора. Ситуація змінилася після відкриття тютюнової фабрики (1779 рік) Селище почало роозбудовуватися і перетворилося ми містечко. Левова частина мешканців покинули свої виноградники, влаштувалися на фабрику, там заробляли більше. Зараз у нас вирощують три сорти винограду рожевий, білий та синій. Але ніхто з винниківчан не продає ні винограду, ні вина. Вирощують його лиши для своєї сім'ї.
Теги: виноград, вино, Сергій Уваров


Читайте також:
Коментарі
avatar