Завдяки Григорію Козловському стало можливим проведення Кубка України з водного поло
14.09.2012 19:56
Григорій Козловський
фото: facebook.com

Завдяки відомому бізнесмену Григорію Козловському стало можливим проведення цих престижних змагань у нашому місті – вперше за 13 років. Також бізнесмени підтримали ватерполістів «Динамо-Львів».

Вперше за 13 років у Львові відбудеться Кубок України з водного поло, де серед десяти найкращих за головну нагороду змагатиметься і львівська команда ватерполістів "Динамо-Львів”. Змагання відбудуться у басейні СКА з 17 по 22 вересня.

Це справжній подарунок для шанувальників спорту, оскільки наші динамівці з 1999 року грали на виїзді – у Львові були закриті басейни, де можна було провести змагання такого рівня. Майстри водного поло "Динамо-Львів” протягом багатьох років стають срібними і бронзовими призерами чемпіонату України, але досі львівські вболівальники не мали можливості бачити їх у рідному місті. Проведення Кубка України саме у Львові стало можливим завдяки Григорію Козловському і Олександру Свіщову.

«Цього року до мене і мого партнера у бізнесі Олександра Свіщова звернулися представники спортивного клубу ватерполістів, – розповідає «ВЗ» Григорій Козловський. – Ми вирішили частково, наскільки зможемо, допомогти клубу. Вдалося залучити легіонерів із Білорусі, зокрема Михайла Єзерського, який підсилить склад команди. Сподіваємося, цього року наша водна дружина виграє Кубок України. Хочу запросити усіх, хто має бажання підтримати нашу команду – і матеріально, і доброю порадою, – долучитися до нас. Наша допомога невелика, але тішимося, що вдалося зрушити з «мертвої точки» ситуацію з водним поло у Львові. І це вже великий плюс».

Львів’яни добре пам’ятають, якою успішною колись була команда з водного поло "Ди­намо-Львів”. Заснована у 1949 році, має довгу і славну історію. "У нас грали відомі спортсмени, зокрема перший олімпійський чемпіон 1972 року Вадим Жмудський, бронзові призери Олімпіади в Сеулі Віктор Берендюга і Микола Смирнов, – розповідає "ВЗ” заслужений тренер України, головний тренер команди "Динамо-Львів” Ігор Зінкевич. – Досі грає в команді 46-річний чемпіон світу Вадим Скуратов, який ще дає фору багатьом молодим гравцям. Загалом команда – дуже молода, усі львів’яни, усі – наші вихованці. Зараз вісім наших молодих спортсменів беруть участь у фіналі чемпіонату Європи серед молоді у Франції. Звичайно, плануємо вибороти Кубок України, адже ми – у себе вдома! Хотів би подякувати меценатам за те, що наші ватерполісти будуть виступати у хорошій спортивній формі, матимуть рекламу, а також фінансову допомогу”.

Партнери спортивного заходу – ресторанно-готельний комплекс «Святослав», готель «Гранд-готель» та компанія «Інноваційні системи менеджменту».

 Володимир ГАРМАШ, газета "Високий замок"


Теги: водне поло, Григорій Козловський


Читайте також:
Коментарі
avatar
Можливо багато є тих, кому може і не подобатися Григорій Козловський. Справді, не ординарна особистість. Але треба визнати всім, що він не зациклюється тільки на своєму бізнесі і особистому збагаченні. Чи може хтось з винниківських бізнесменів похвалитися тим, чим може він? Немалі кошти він витрачає на культуру, спорт та інші добрі справи...
avatar
Хвала, честь і велика подяка таким людям, як пан Григорій! Моя племінниця є учасником ансамблю "Святослав". Дитина має велику радість від цих занять. Гарні костюми, керівники, і все це завдяки пану Козловському. Побільше б таких людей!
avatar