«Львів – найсвятковіше місто України», - результати голосування користувачів інтернету
21.09.2012 17:37
Львів отримав нагороду за те, що він визнаний користувачами інтернету «найкращим місто для життя в Україні.

«Ми хвилюємося, щоб Львів не забрав усіх нагород і наступних років. За результатами голосування, кожен третій, хто голосував, вважає Львів найкраще містом для життя», - зазначила сьогодні головний редактор журналу «Фокус» Тамара Бабакова (фото).

Вона також додала, що у Львові цього року вже вчетверте і сама любить це місто: «За Львів голосують не тільки львів’яни, а й багато інших мешканців.  Львів отримав одну із 12 почесних відзнак журналу «Фокус» – як найсвятковіше місто України. В ньому найбільше фестивалів, свят на душу населення».

Нагадаємо, на сторінці Фокус.ua, в соціальніймережі Facebook провели голосуванняв рамках шостого щорічного рейтингу міст України, яке проводить журнал «Фокус». Третина користувачів проголосували за Львів, що принесло місту перемогу у голосуванні в номінації «найкраще місто для життя».

Відтак, «Фокус» подарував Львову за перемогу сучасну скульптуру Василя Татарського «Переможець» та головний редактор, Тамара Бабакова, сьогодні вручила меру Львова Почесну відзнаку за перемогу у голосуванні.

Джерело: http://zaxid.net

Теги: конкурс, Facebook, місто


Читайте також:
Коментарі
avatar