На 71 році життя помер відомий футболіст, вихованець винниківського футболу (ФОТО)
09.10.2012 15:25

5 жовтня 2012 року в місті Дрогобич на 71 році життя помер відомий футболіст, тренер і педагог Жуков Микола Григорович.

Микола Григорович народився у місті Бровари 4 грудня 1941 року, але був вихованцем винниківського футболу. Грав у футбол за команди «Харчовик» (Винники), «Карпати» (Львів) (дубль), «Нафтовик» (Надвірна), «Шахтар» (Червоноград), «Хімік» (Новий Роздол), «Долотник» (Дрогобич). По завершення ігрової кар’єри перекваліфікувався на тренерсько-педагогічну роботу. Був наставником футбольних колективів у містах Самбір, Дрогобич і Борислав. А також довгі роки ревно трудився на освітянській ниві. Звичайно, що такий учитель навчав школярів підстав і основ фізичної культури.


"Харчовик" Винники - володар Кубка Львівщини 1960 року (Микола Жуков п'ятий зліва)

У його футбольній діяльності було чимало хороших і пам’ятних моментів. Жуков ставав чемпіоном і володарем кубка Львівської області (1960 і 1971 рр.). Належав до числа небагатьох гравців, які віддано і незмінно захищали кольори червоноградського клубу, коли той змагався у класі «Б» першості СРСР. Пан Микола - один з найцікавіших співрозмовників, у якого можна було вчитися і черпати знання з історії футболу Львівщини. Мав хорошу пам’ять, а ще більше серце для ближніх.

Проте усе в минулому. І дуже прикро, що таких добрих людей, яким нам запам’ятався Микола Григорович стає все менше. Жуков М.Г. відійшов у вічність, але залишив про себе хороші спогади.

Джерело: http://galsports.com

Теги: Футбол, винниківчани, Жуков Микола Григорович


Читайте також:
Коментарі
avatar