У Винниках пройшов перший фестиваль вина та сиру (ВІДЕО)
09.10.2012 14:44
Виниківська міська рада та Історико-краєзнавчий музей м. Винники вперше провели Фестиваль вина і сиру. Ініціатором такого ярмарку став міський голова Винник Сергій Уваров, який на власному прикладі показав, що у нашому місті таки можна відновити виноградарство.

Історія та назва нашого міста ще з давніх княжих часів тісно пов’язана з виноробством і виноградарством, від чого і походить назва Винники.

Відкриваючи І фестиваль вина і сиру, директор Історико-краєзнавчого музею Ігор Тимець зазначив, що даний фестиваль став 15 фестивалем-ярмарком народних умільців, які проводять на подвір’ї музею з метою збереження, підтримки та розвитку українського народного мистецтва у місті Винники.

Фестиваль вина і сиру покликаний сприяти відновленню славних українських традицій виноробства і виноградарства.

Міський голова Винник Сергій Уваров, привітавши присутніх із започаткування фестивалю, сказав: «Майбутнє має та громада, яка пам’ятає своє минуле. Сьогодні ми разом – Винниківська міська рада і депутатський корпус, представники Івано-Франківщини, Закарпаття, Тернопільщини, Львівщини – намагаємося відродити те славне минуле Винник, коли містечко славилося вирощуванням винограду. Переконаний, що такий фестиваль стане традиційним і буде відбуватися з року в рік». Також до винниківчан і гостей свята звернулися представник ЛОДА, голови клубів виноробів, лицарів Берегівського винного ордену, експерт-дегустатор та ін.

У фестивалі взяли участь Клуб «Виноградарів Прикарпаття», Братство Галицьких виноградарів, Будинок вина «Гостинна садиба сім’ї Михайла Поличка», винороби підприємств «Чизай», «Котнар», лицарі Берегівського винного ордену, а також сировари.
Завершили І фестиваль вина і сиру концертною програмою, яку підготували Будинок дитячої та юнацької творчості, Народний дім, КЦ «Дозвілля».


Теги: сир, виноград, вино, музей, Фестиваль


Читайте також:
Коментарі
avatar