Львів'янам включили опалення на вихідні та й відразу відключили
16.10.2012 12:04

У понеділок, 15 жовтня, було прийнято рішення про призупинення опалювального сезону у Львові.

Про це повідомляє УНІАН , цитуючи слова в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Володимира Олійника.

Олійник зазначив, що рішення про призупинення опалювального сезону у Львові було мотивовано двома чинниками – підвищенням температури навколишнього середовища і економією коштів мешканців.

Зокрема, було отримане пояснення, що опалювальний сезон починається, якщо середньодобова температура впродовж трьох днів не перевищує 8°С.

"За інформацією Гідрометцентру, цього року з 8 жовтня середньодобова температура була 6,5 – 7,5 °С. Тому було розпорядження міського голови про початок опалювального сезону з 12 жовтня. У п'ятницю були запущені джерела тепла, подано теплоносій до будинків. Вже у суботу понад 80% будинків Львова мали тепло. У неділю їх вже було 92,21%. З них будинки, які обслуговують ЛКП – 95,6%, ЖБК – 94,4%, 93,7% - ОСББ, 72% - відомчі будинки", – пояснює ситуація Олійник.

Наразі ж опалення виключили - за прогнозами цей тиждень буде теплим і доцільності нагрівати навколишнє середовище немає.

"За окремими заявками тепло подаватиметься у навчальні заклади, медичні установи – туди, де в цьому буде потреба", - зазначив Олійник.
Теги: тепло, опалювальний сезон, опалення


Читайте також:
Коментарі
avatar