Відкрився міжнародний археологічний семінар
08.11.2012, 18:11

Сьогодні, 8 листопада, у Винниках, відкрився третій Міжнародний науковий семінар «Історія української археології: постаті, центри та наукові школи». За два дні дійства зі своїми доповідями виступлять науковці з Канади, Росії, Польщі та України.

Дводенний семінар відбуватиметься у приміщені Історико-краєзнавчого музею. Історики планують виступити з 57 доповідями, які стосуються розвитку та історії української археології.

Слід зазначити, під час відкриття семінару з вітальним словом перед науковцями виступив голова ЛОДА Михайло Костюк, який підкреслив важливість дійства, адже це унікальна можливість для фахових істориків обмінятися не лише досвідом, але й знаннями.

Крім того, віце-президент Польської академії умінь Ян Махнік наголосив, що саме у Винниках важливо проводити такого роду заходи, адже міський музей щорічно сам організовує щорічні археологічно-етнографічні експедиції.

У 2010 році на базі музею вперше був проведений Міжнародний науковий семінар «Археологія українсько-польського пограниччя». У 2011 його логічним продовженням став другий такий семінар – «Декоративні та культові вироби з Вісло-Дніпровського регіону».

Джерело: http://zik.ua/

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: Семінар, археологія, музей

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...