Українським користувачам Інтернету пропонують безкоштовне ПЗ для захисту дітей (ВІДЕО)
20.11.2012 18:16
«Київстар» спільно з Microsoft розробили спеціальне програмне забезпечення для користувачів «Домашній Інтернет», яке дасть змогу обмежити доступ дітей в мережі до небезпечного контенту.

«Центр сімейної безпеки Київстар» можна завантажити безкоштовно з сайту компанії, пише zaxid.net.

Менеджер зі зв’язків з громадськістю Львівської філії «Київстар» Віктор Гальчинський пояснив, що це спеціальне технічне рішення розроблено для батьківського контролю за смартфоном чи комп’ютером, яким користується дитина.

«Закликаємо увімкнути «батьківський контроль» для дітей, захистити їх від небажаного контенту… «Батьківський контроль» на смартфоні дитини працює на боці оператора, його робота не залежатиме від дитини. Задавши пароль, батьки зможуть обмежити доступ дитини, вона зможе заходити лише на 40 сайтів, які є у так званому «білому списку» – рекомендовані для користування дітьми», – каже Віктор Гальчинський.

«Центр сімейної безпеки Київстар» для персонального комп’ютера дозволяє завантажити та активувати наступні програми Microsoft: «Батьківський контроль» (Microsoft Family Safety), «Антивірус» (Microsoft Security Essentials), «Брандмауер» (Microsoft Windows Firewall), «Сканер системи для видалення шкідливих програм» (Microsoft Safety Scanner).

«Клієнту не потрібно самостійно розшукувати зазначені програми на різних сайтах – вони зібрані в єдиному інтерфейсі. «Центр сімейної безпеки» можна завантажити з сайту «Київстар», – сказав Віктор Гальчинський.

Регіональний представник «Майкрософт Україна» у Західній Україні Ярослав Бережанський розповів, що лише 8% користувачів Інтернету в Україні знають, як без ревно використовувати цей ресурс.

«Йде мова не лише про інформацію, яка шкодить психіці дитини тощо.., але й про елементарні крадіжки фінансів. Microsoft вже п’ять років пропонує такі сервіси, досі про них знали мало», – додає він. http://youtu.be/NvdaZK_-in4

Теги: дитина, користувачі, контент, Інтернет, Київстар


Читайте також:
Коментарі
avatar