У Винниках поховали письменницю Євгенію Божик
03.12.2012 16:54
$IMAGE1$
28 листопада 2012 року упокоїлася у Бозі і знайшла останній спочинок на Винниківському цвинтарі член Спілки письменників України, лауреат премії імені Богдана Лепкого, премії імені Ірини Вільде, лауреат п’ятьох міжнародних конкурсів Євгенія Божик.

Народилася Євгенія Божик 25 грудня 1936 року у селі Лази Ярославського повіту (Польща). Як і сотні інших українських родин, сімя Козяків стала жертвою горезвісної операції «Вісла» і змушена була покинути рідну землю, батьківську хату…

Освіту Євгенія Божик здобула на факультеті журналістики Львівського університету імені Івана Франка, тривалий час працювала кореспондентом Львівської обласної газети «Вільна Україна».

Книги «Мій день», «Пташине молоко», «Йду поміж людей», «Сто днів до моря», «Весни прекрасне вороття», «Я твоя остання надія», «Перший сніп», «Передмістя», «Троянда для ровесника», «Білий Лебідь в оправі смутку», «Закохана Лучка», «З дерева любові», «Таємниця на завтра», «Опівночі», книга афоризмів «Сховане у білі аркуші» або «Коротко про те, що навколо і далеко за колом» - не просто художні твори, це та частка світлої і чистої душі, яку Євгенія Божик залишила нам, рідним, друзям, колегам, читачам.

 Оксана Масляк

Теги: винниківчани, Євгенія Божик, письменник, твори


Читайте також:
Коментарі
avatar