Винниківські депутати від НРУ не співпрацюватимуть з регіоналами
20.12.2012 18:58
Депутати Винниківської міської ради від Народного руху України ніколи не співпрацюватимуть та не входитимуть в жодні об’єднання з «регіоналами».

Про це заявив голова Винниківської міської організації НРУ, депутат Винниківської міської ради Володимир Почаєвець (фото), коментуючи заяви окремих політиків щодо можливого вступу депутатів від НРУ до депутатської групи разом із Партією регіонів.

«Цими днями у Винниках було ініційоване створення депутатської групи з дуже дивним, я б сказав, неприроднім складом учасників. У цій групі депутати від «Нашої України», «За Україну» і партії «Пора» та позафракційні депутати об’єдналися з представниками Партії регіонів та соціалістами. Більше того, представник цього утворення сьогодні заявив, що невдовзі туди ж вступлять і депутати від Народного руху України. Хочу наголосити, що депутати від НРУ у Винниківській міській раді не вступатимуть в жодне об’єднання з Партією регіонів, оскільки вважають такий крок прямою зрадою своїх виборців», – цитує депутата прес-служба ЛКО НРУ.

Також Володимир Почаєвець запевнив, що депутати-рухівці і надалі працюватимуть в міській раді, відповідно до передвиборчої програми та політичної позиції партії спільно з національно-патріотичними силами.

Нагадаємо, нещодавно в Винниківській міській раді була створена депутатська група, куди входять обранці від «Нашої України», партії «За Україну», партії «Пора», Партії регіонів, СПУ. Документи про реєстрацію цього утворення подані на розгляд голови Винниківської міської ради.

Сьогодні, 20 грудня, представник цього утворення, депутат від партії «Наша Україна» Богдан Бень заявив, що незабаром депутати від НРУ в Винниківській міській раді також приєднаються до цієї депутатської групи. Джерело: http://zik.ua/

Теги: фракція, міська рада, НРУ, Володимир Почаєвець, депутати


Читайте також:
Коментарі
avatar