Студенти-ветеринари виступили проти об’єднання із аграріями (ВІДЕО)
23.01.2013 15:04
Сьогодні Львівську адміністрацію пікетували студенти Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З. Гжицького.

Кілька десятків юнаків та дівчат обурилися рішенням уряду від 16 січня N 10 «Про реорганізацію Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім.. С.З. Гжицького», інформує Вголос.

За цим рішенням ветеринарний хоч і буде називатися університетом, але у складі Львівського національного аграрного університету. Звісно, зникне й іменна назва ветеринарного. Мета такого приєднання – створити єдиний потужний освітній центр аграрного спрямування.

«Нас не питали, коли приймали таке рішення про приєднання до аграрного університету, – коментує пікет четвертокурсник ветуніверситету Андрій Мудрий. – Більше того, було порушено пункт 6.1 статуту нашого університету про те, що на зборах трудового колективу має бути присутніми 10 відсотків студентів. І рішення було прийнято з горем навпіл. Наш ветеринарний університет було засновано у 1457 році і ми не хочемо підпорядковуватися аграрному університету, а закінчити цей заклад, у який поступали».

Ректор ветеринарного університету Василь Гунчак запевнив, що всі студенти і викладачі закладу будуть навчатися і працювати, а також проживати у гуртожитках як і раніше. Якщо і будуть якісь скорочення, то лише на рівні управлінському. На його думку, таке збурення студентів викликано елементарним браком інформації, а також часу на обговорення.

«Перелік факультетів і спеціальностей не зміниться, – наголосив Василь Гунчак. – Ми не передбачаємо скорочення. Є 4500 студентів і за нормами на 10 студентів має бути один викладач».

Василь Гунчак запевняє, що за посаду ректора не переживає, натомість його турбує тільки те, щоб ветеринарний університет не зупинився у своєму розвитку, проводив далі дослідницьку роботу, заробляв міжнародну акредитацію у ветеринарній медицині.

Студенти, що не погоджуються із приєднанням закладу до аграрного університету, пообіцяли звернутися до Президента України з проханням скасувати рішення Кабміну про реорганізацію. http://youtu.be/NFegI2Ssr4s

Теги: Протест, акція, студенти


Читайте також:
Коментарі
avatar