Skype поширює банківський троян Shylock
23.01.2013 16:52
Згідно з повідомленням експертів безпеки з датської компанії CSIS Security Group, минулого тижня у відкритому доступі почала поширюватися оновлена ​​версія банківського трояна Shylock.

Однією з нових функцій вірусу стала можливість поширення через Skype, пише Newsmarket.

Дане доповнення дозволяє трояну розсилати повідомлення і шкідливі файли за допомогою клієнта популярного VoIP-сервісу, встановленого на інфікованій системі. При цьому Shylock здатний обходити попереджувальні повідомлення Skype, а також видаляти з його історії сліди своєї активності.

Нагадаємо, що раніше в трояні вже був реалізований функціонал саморозповсюдження через такі служби миттєвих повідомлень, як MSN Messenger і Yahoo Messenger. Вірус розсилав шкідливі посилання випадковим контактам, наявними в даних додатках.

«На сьогоднішній день Shylock є одним з найбільш передових банківських троянів, націлених на компрометацію систем дистанційного банківського обслуговування, - повідомляють в CSIS Security Group. - Код постійно оновлюється і регулярно з'являються нові функціональні можливості». Фото: http://www.inedc.com/

Теги: skype, троян, вірус, Інтернет


Читайте також:
Коментарі
avatar