Питання переходу «Карпат» на «Арену Львів» вирішить робоча група
24.01.2013 11:23
У Львові буде створена робоча група з представників міста і ФК «Карпати», яка протягом тижня напрацює дорожню карту щодо вирішення питання переходу футбольного клубу на стадіон «Арена Львів». Робоча група буде створена під керівництвом голови Львівської ОДА.

Про це у Львові за підсумками наради щодо функціонування стадіону «Арена Львів» повідомив віце-прем’єр-міністр Костянтин Грищенко, пише zik.ua.

За його словами, на сьогодні реально є проблеми для ефективної роботи клубу, і для того, щоб стадіон був заповнений, це питання має бути вирішено. Також віце-прем’єр додав, що стадіон має використовуватися і для культурних заходів – фестивалів, концертів. «Уряд триматиме це питання на контролі», – заявив Грищенко.

Гендиректор ФК «Карпати» Ігор Дедишин, своєю чергою, заявив, що головним підсумком наради є повне розуміння комплексу проблем і реальне бачення, як їх вирішувати. «Думаю, що цей комплекс проблем спільними зусиллями ми вирішимо», – сказав він.

Міський голова Львова Андрій Садовий додав, що під час матчів «Карпат» планується, що схема транспорту буде така ж, як і під час Євро-2012. Також він висловив сподівання, що Федерація футболу підтримає, щоб у Львові проводилися і матчі збірної України, адже, за словами міського голови, збірна у Львові ще не програвала. Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: Карпати, Ігор Дедишин, Арена Львів


Читайте також:
Коментарі
avatar