У Винниках відбувся другий етап Школи Лідера «Крок до успіху»
24.01.2013 14:22
22 січня успішно пройшов другий тренінг у рамках Школи Лідера «Крок до успіху» у м. Винники.

Тренінг на тему «Робота в команді», у якому взяли участь учні 8-10-х класів зі шкіл м. Винники, провів секретар з міжнародних питань Львівської крайової організації МНР Василь Шатрук спільно з Віталієм Мельником - головою Винниківського осередку МНР.

Як зазначають організатори, цей тренінг був одним з найчисельніших за історію проведення подібних Шкіл, адже у ньому взяв участь 21 учасник. Усі учасники вільно включалися в обговорення та брали участь у рольових іграх.

Мета цього тренінгу полягала в ознайомленні учасників з досвідом та особливостями роботи в команді, а також створенні атмосфери «командного духу». У кінці тренінгу всі учасники долучилися до малювання спільної картини, яка буде розміщена у групу «Вконтакті» з відмітками учасників.

Перед учнями також виступив директор однієї зі шкіл з Польщі пан Марек, який також взяв участь у цьому тренінгу, і висловив своє велике задоволення тим, що такі заходи проводяться для молоді, адже, за його словами, саме ми повинні будувати українську культуру та керувати політикою, не покладаючи зайвих надій на Київ. Пан Марек проводить Школу Лідерів для вчителів зі шкіл Польщі, тож він поділився своїм досвідом у цій сфері.

Командний дух справді був присутній, адже до кінця тренінгу майже всі учасники познайомилися один з одним, і кожен міг сказати кілька слів, про те що сподобалося в тому чи іншому учасникові, кидаючи «кулю щастя».

Зі слів учасників було зрозуміло, що вони усвідомлюють, що працювати командою набагато ефективніше, ніж самотужки. Джерело: http://www.nru.org.ua/

Теги: винниківчани, Крок до успіху, НРУ, Віталій Мельник

Читайте також:
Коментарі
avatar