Адвоката Тимошенко не випустили з України на сесію ПАРЄ
24.01.2013 15:25
Прикордонники не випустили народного депутата ВО «Батьківщина», захисника Юлії Тимошенко Сергія Власенка з аеропорту «Бориспіль» до Страсбурга на сесію ПАРЄ.

Про це Сергій Власенко повідомив журналістам після того, як вийшов із зали офіційних делегацій аеропорту “Бориспіль”, повідомляє УНІАН.

«Тільки що співробітник Державної прикордонної служби склав документ, який називається «Рішення про відмову перетинання митного кордону», - сказав Сергій Власенко.

За його словами, мотивуванням у відмові була судова заборона. “Однак після перегляду документів прикордонник пояснити нічого не міг», - сказав Сергій Власенко, додавши, що прикордонник проводив періодично консультації зі своїм керівництвом.

«Рішення прикордонник особисто не приймав, і тому пояснити нічого не міг», - сказав він. Народний депутат зауважив, що має відео того, як його не випускали, і воно найближчим часом буде оприлюднено.

«Це було б смішно, але це порушення фундаментальних та базових прав народного депутата», - сказав Сергій Власенко.

За його словами, це питання буде підніматися як у Верховній Раді, так і під час виступів української делегації на сесії ПАРЄ.

Власенко також продемонстрував документ про відмову у перетині кордону, однак в ньому не вказано жодних підстав, через які його не випускають, а єдине, що вказано - це те, що є відповідне рішення суду. Фото: http://www.tymoshenko.ua/

Теги: кордон, прикордонники, Страсбург, Сергій Власенко, паре


Читайте також:
Коментарі
avatar