Мирон Маркевич: «Створення чемпіонату СНД нікому не потрібно»
24.01.2013 17:36
Головний тренер харківського «Металіста» Мирон Маркевич висловив своє ставлення до ідеї створення чемпіонату СНД з футболу.

«Я просто не розумію, як це можна зробити. По-перше, ми, "Металіст", на Лізі Європи заробляємо досить серйозні гроші. Так само, припустимо, і інші клуби - і в Росії теж. Знаєте, я сорок років прожив при Радянському Союзі, я пам'ятаю чемпіонат Союзу, це було дійсно видовище. Повні стадіони. Реанімувати це? Я вважаю, що ми втратимо футбол і в Україні, і в Росії.

Скільки там клубів пропонують? З Росії десь десять, з України шість? Що інші будуть робити? Я просто не розумію, який буде обмін між лігами. Перші українські шість команд займуть перші шість місць. Займемо ми шосте місце. Значить, ми повинні будемо вилітати? Тобто я говорю не тільки про український, я говорю і про російський чемпіонат. У Пермі тоді помре футбол або в Омську, образно кажучи.

Виросло покоління, яке вже не пам'ятає, що таке "Динамо" Київ - "Спартак". Молодь все це сприймає зовсім по-іншому. У нас повні стадіони. Гра "Металіст" - "Дніпро" - перекриваються всі вулиці. Або "Динамо" - "Шахтар". Молодь виросла на цьому. Ми-то пам'ятаємо, так. Реанімувати це, напевно, було б і непогано. Але як це буде виглядати? Пропаде інтерес у луганської "Зорі". На "Чорноморець" тільки почав народ ходити. А він не потрапить туди, і господар скаже: навіщо нам такий футбол, щоб грала у нас, образно кажучи, Охтирка? Я противник тільки через одного - щоб не вбити футбол.

Я не думаю, що чемпіонат СНД буде створений. Я в цьому твердо впевнений. Та й у Росії напевно впевнені. За великим рахунком це нікому не потрібно», - цитує Маркевича «Спорт день за днем​​». Фото: http://dynamo.kiev.ua/

Теги: чемпіонат СНГ, Маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar