Президент України пообіцяв притримуватися європейського вектору
25.01.2013 00:03
Президент Віктор Янукович наголосив, що європейський вектор є незмінним та пріоритетним для України.

Як повідомляє прес-служба голови держави, Янукович у Давосі взяв участь у неформальному засіданні світових економічних лідерів "Закладення підвалин для відродження Європи", яке відбувається в рамках Всесвітнього економічного форуму.

У своєму виступі на засіданні глава держави торкнувся питань геополітики, відносин між Україною, Росією та Європою в газовій сфері, а також подальшої співпраці України з Європейським Союзом. Янукович наголосив, що саме європейський вектор України є незмінним та пріоритетним.

Крім того, він у Давосі провів зустріч з екс-Держсекретарем США Генрі Кіссінджером: "Ми обговорили відносини між Україною і США та Україною і ЄС", - сказав Янукович.

Також президент зустрівся з Виконавчим головою Всесвітнього економічного форуму Клаусом Швабом. По його закінченні Янукович сказав, що Україна планує провести Регіональний саміт Всесвітнього економічного форуму по Європі та Центральній Азії.

У свою чергу Шваб повідомив, що Рада ВЕФ з формування глобального порядку по Україні напрацює корисні рекомендації для соціально-економічного розвитку країни. Він додав, що такі зустрічі на Давоському форумі є доброю нагодою для України "інтегруватися в Давоську сім'ю, бо Україна є великою, важливою країною, яка знаходиться в Європі". Джерело: http://tsn.ua/
Фото: http://svit24.net/

Теги: Янукович, ЄС, Президент, форум, Давос


Читайте також:
Коментарі
avatar