У Львові звільнено начальника ДАІ міста і ще 6 керівників
25.01.2013 13:40
Начальник ГУ МВС України у Львівській області Олександр Рудяк заявив 25 січня, що підписав розпорядження про звільнення начальника ДАІ Львова Богдана Мицака та ще шести керівників територіальних підрозділів ДАІ.

На запитання журналістів, коли це сталося, він сказав: "При підбитті підсумків, тринадцятого... За прорахунки в роботі – в організації дорожнього руху, в безпеці дорожнього руху, в питаннях службової діяльності і через "деякі питання особистої чистоплотності".

Призначити нового керівника ДАІ міста Рудяк пообіцяв найближчим часом. "Кандидатура є, вивчаємо. Це буде галичанин", – сказав Олександр Рудяк.

Загалом, за його словами, багато працівників ДАІ перебувають зараз "на лікуванні". Він додав, що: "Пан Мицак дуже сильно хворіє. Від завтра почну займатися його лікуванням, скликатиму консиліум лікарів», – наголосив він.

Також Олександр Рудяк порадив журналістам, окрім коментарів про звільнення, розпитати у Богдана Мицака (фото) про "набуту власність" та інше.

"Це тема для розслідування. Ми проводимо своє", - сказав керівник міліції Львівщини.

На запитання, чи плануються ще якісь звільнення в правоохоронних органах області, Рудяк сказав, що у вівторок проведе колегію ГУ МВС у Львівській області, після чого й озвучить інформацію про звільнення та призначення, повідомляє zaxid.net.
Теги: Богдан Мицак, ДАІ, Олександр Рудяк, звільнення


Читайте також:
Коментарі
avatar