Сьогодні Володимиру Висоцькому виповнилося б 75 років (ВІДЕО)
25.01.2013, 17:07
Сьогодні виповнюється 75 років з дня народження Володимира Висоцького. Людини, яка не потребує особливого представлення.

Кумир мільйонів зізнавався, що головною для нього завжди була роль Гамлета у театрі. Роль, котру він проніс через усе життя.

Висоцький заспівав одну пісню, потім ще одну, і ще кілька - так його приймали на роботу у театрі. Випробування молодий і поки ще невідомий артист пройшов і його зарахували в трупу. А вже за кілька років він зіграв роль, про яку завжди мріяв.

- Сыграть Гамлета актеру - это все равно, что защитить диссертацию в науке. Гамлет - это бездонная пьеса и лучше всего смотреть. Я никогда не расскажу так, как я сыграю.

На виставі не було пишних декорацій і середньовічних костюмів. Гамлет був вдягнений у чорні брюки та светр такого ж кольору. А з вуст Висоцького класичне - бути чи не бути? - зазвучало на сучасний лад. Жорстко та чуттєво.

Багато хто навіть бачив у цьому монолозі соціальний протест та антирадянську риторику. Мовляв, Висоцькому багато чого забороняли, а тут шекспірівська драма - не підкопаєшся. Але син Микита вважає, що бунтарства у спектаклі не було.

Джерело: http://podrobnosti.ua/

Фото: http://www.artleo.com/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: Володимир Висоцький, пісня, виконавець

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...