У Венеції стартував відомий у всьому світі карнавал (ВІДЕО)
27.01.2013 16:01
Венеційський карнавал - це дійство, заради якого щороку до цього плавучого міста з усього світу з'їжджаються шанувальники яскравих видовищ - щоб купити маску, накидку чи хоча б вечір прожити у казці.

Цьогорічний Венеційський Карнавал пройде під гаслом "Життя в Кольорі" і відкрити його запросили французький театр Ільотопі - відомий на весь світ своїми постановками на воді - замість сцени у цих неординарних акторів - поверхня озера чи річки.

Місця на спектакль вздовж каналу глядачі займали ще за годину до початку.

Варто зазначити, що Ільотопі виступав у Києві на відкритті фестивалю Французька весна. Тоді вони показали схожий спектакль із піротехнікою та вогнями. Зараз на Карнавалі вони такого зробити не змогли, бо канал Канареджіо не дуже широкий, а глядачі навпаки - занадто близько.

Технічний директор театру Лоран Іде розкрив секрети акторів, які ковзають по воді і не тонуть: "Більшість акторів насправді стоять на платформі, а в платформи знизу моторчики - от і усі секрети".

Вчорашня водяна вистава - лише офіційне відкриття Карнавалу. Основні ж дійства - костюмовані конкурси, вечірки та спектаклі - почнуться лише 2 лютого, повідомляє ТСН. http://vid5.tsn.ua/2013/01/26/383731588-2.mp4
Фото: http://www.afp.com/

Теги: Венеція, Карнавал, італія


Читайте також:
Коментарі
avatar