В Америці визнали котів небезпечними для тваринного світу
30.01.2013 12:22
Коти і кішки становлять найбільшу загрозу для тваринного світу США, оскільки щорічно знищують на території країни від 1,4 до 3,7 млрд птахів і від 6,9 до 20,7 млрд тварин.

Про це йдеться у звіті дослідження, проведеного спільно Смітсонівським інститутом збереження біорозмаїття та американською Службою охорони рибальства і диких тварин.

У ньому констатується, що від кігтів та іклів цих пухнастих домашніх улюбленців щорічно гине більше тварин, ніж у результаті отруєнь різними хімічними засобами, дорожніх інцидентів і будівельних робіт разом узятих.

Найбільшою мірою цим "грішать" коти і кішки, що живуть в сільській місцевості або користуються повною "свободою пересування".

У зв'язку з цим автори дослідження закликали власників представників котів до посилювання контролю за ними і до певного обмеження їх свободи.

Нещодавно у Новій Зеландії активісти заявили, що коти - це природжені вбивці і теж закликали мешканців країни позбутися цих тварин чи обмежити їм свободу пересування, повідомляє ТСН. Фото: http://vinnikiplus.in.ua/

Теги: кіт, цікаво, тварини, Кішка


Читайте також:
Коментарі
avatar