У Львові побили журналіста Дорожнього контролю (ВІДЕО)
30.01.2013 15:02
29 грудня 2012 року у Львові на території торгового комплексу "Південний" жорстоко побили журналіста "Дорожнього контролю" Ярослава Пораду та його дружину Наталію.

Пару місяців до цього, йому облили кислотою автомобіль, про це у своєму Живому Журналі повідомляє Дорожній контроль.

Ярослав Порада зі своєю дружиною проводили вечір в ресторані. Пізно вночі чоловік вийшов на вулицю, щоб знайти таксі. Він підійшов до декількох таксистів, але вони всі були зайняті.

В цей момент біля Ярослава проїхав автомобіль Тoyota Camry чорного кольору ВС3334ВК, з якого в його бік прозвучали нецензурні вислови.

Журналіст підійшов до автомобіля аби запитати, що сталося і в чому справа. У цей момент його схопили і почали тягнути у вікно автомобіля, після чого водій Toyota Camry вибіг і почав бити Пораду.

Дружина Ярослава, яка чекала чоловіка, почула його крики, одразу підбігла до місця бійки. В результаті, побили і Наталю.

Ярослав з дружиною написали заяви до райвідділу одразу після інциденту, пише 24tv.ua.

Як повідомляє Дорожній контроль, за попередніми даними, основним учасником нападу є підприємець Тіцейко Іван Михайлович. Він також є власником автомобіля Toyota Camry чорного кольору ВС3334ВК. http://youtu.be/sJNbmBMLVrk

Теги: Ярослав Порада, журналіст, кримінал, Дорожній контроль, побиття


Читайте також:
Коментарі
avatar