Опозиція зібрала необхідну кількість підписів для відставки спікера парламенту
31.01.2013, 16:32
Опозиційні фракції Верховної Ради зібрали 152 з 150 необхідних підписів для відставки спікера парламенту Володимира Рибака.

Заступник голови фракції УДАР у парламенті Віталій Ковальчук продемонстрував бланк з особистими підписами депутатів, пише 24tv.ua.

"Сьогодні ми протягом двох годин вже зібрали у Верховній Раді 152 підписи за відставку Рибака з посади голови ВР у зв’язку з його незадовільною роботою", - сказав депутат.

УДАРівець наголосив, що такої кількості підписів достатньо аби питання про відкликання спікера було невідкладно розглянуто на засіданні парламенту вже під час наступної сесії.

Ковальчук додав, що поки не запровадять сенсорну кнопку і кожен нардеп не буде голосувати особисто, опозиціонери не дадуть працювати парламенту.

"Сьогодні було ухвалене принципове рішення всіма опозиційними фракціями, що ми зробимо все аби домогтися персонального голосування у парламенті і запровадження системи для голосування "Рада-3"", - підкреслив політик.

Раніше у ВР нардепи від опозиційних фракцій одноголосно затвердили заяву, в якій висловили недовіру голові Ради Володимирові Рибаку і оголосили про початок процедури його відкликання з посади.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Володимир Рибак, Віталій Ковальчук, недовіра, спікер, опозиція, Удар

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...